PCH Yeni Sistem Hector - 10.899TL - RTX 2060

Bahadir11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
15 ağustosta sipariş verdim hala elime ulaşmadı aras kargo problemi neymiş konumumdaki bayi belirli günlerde teslimat yapıyormuş falan saçma sapan bahaneler uyduruyorlar gerçekten sıkıldım artık

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Ya benimki daha kargoya bile verilmedi sizlerinki elinize bile ulaşmış ve ayrıyaten ben 12 ağustosta sipariş verdim sistemin ilk çıktıgı gün ona rağmen kargoya dair verilmedi

Bahadir11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aras kargo resmen rezillik nefret ediyorum silahla basıcam bunları yetti artık

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Herkes aynı konuda kargodan şikayetçi. Firma ile mi yoksa kargo ile mi alakalı bilmiyorum ama sorun büyük.

ermertkun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben de ilk çıktığı gibi sipariş vermiştim. Bugün aradım sordum çünkü daha kargoya bile verilmedi. Bana ramlarin bozuk geldiğini onları halletmeye çalıştıklarını söyledi operatör arkadaş. Herkese farklı şeyler söylemeleri endişe verici gerçekten. Umarım elimize sağ sağlim ulaşır.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bu tür yüklü siparişte firmalar dağıtıyor kendini, benzer olay gaming gen tr firmasında da olmuştu bir sorun var ortada ama ders çıkarmıyorlar anlaşılan

Bahadir11

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benimki kargoya verildi ama kayıp şuan herhalde sistem kayboldu kargom nerede ya

AliCuhadar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Aynı şekil şuanda montaj işleminde diyor 12 ağustosta sipariş verdim 12 gün oldu kargoya bile verilmedi?
Valla hocam açikcası benim içinde iyi oldu birazda diğer ekipmanları araştirmama zaman kaldı ama herşeyi hallettim hala kargoya bile verilmedi daha bunun kargo süreci var 2 3 gün en az

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Kendim almış kadar üzüldüm hocalarım az bir süre değil haklısınız ama muhtemelen tek sebebi bu yoğun siparişler, firmalar kaldıramıyor bazen

AliCuhadar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Kendim almış kadar üzüldüm hocalarım az bir süre değil haklısınız ama muhtemelen tek sebebi bu yoğun siparişler, firmalar kaldıramıyor bazen
1 2 gün daha beklerim ama bi yere kadar yani stok belirlerken bu ihtimalleri hesaba katmiyolar heralde

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Hocam haklısızınız ama önlem alınabilirdi bu yüzden 10 gün süre verildi zaten ama sorun süre dolduktan sonra hala daha bir işlem yapılmıyor diğer toplu satış kampanyalı siteler sistemler 3-5 günde geliyor genelde 10 gün denildi hadi eyvallah ama 10 gün geçmesine rağmen yapılan birşey yok

MGulcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Az önce görüştüm konuşan elemanları baştan sağar gibi sıkıntılar çıktı bugün gönderemeyeceğiz yarın sıkıntı giderilirse göndeririz dedi. Sıkıntının sebebini soruyorum bazı sıkıntılar işte diye cevap veriyor . Sağ Salim ürünü alalım da artık bu PC kolikte hediyeside geri dursun rezillik resmen

AliCuhadar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Az önce görüştüm konuşan elemanları baştan sağar gibi sıkıntılar çıktı bugün gönderemeyeceğiz yarın sıkıntı giderilirse göndeririz dedi. Sıkıntının sebebini soruyorum bazı sıkıntılar işte diye cevap veriyor . Sağ Salim ürünü alalım da artık bu PC kolikte hediyeside geri dursun rezillik resmen
Bende aradım dün yollayacaz dedi aynı muameleyide bana yaptı saçmalık rezmen

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri