PCH Yeni Sistem Hector - 10.899TL - RTX 2060

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Az önce görüştüm konuşan elemanları baştan sağar gibi sıkıntılar çıktı bugün gönderemeyeceğiz yarın sıkıntı giderilirse göndeririz dedi. Sıkıntının sebebini soruyorum bazı sıkıntılar işte diye cevap veriyor . Sağ Salim ürünü alalım da artık bu PC kolikte hediyeside geri dursun rezillik resmen
Dün aradıgımızda (bugün büyük ihtimal verilir verilmezsede yarın kesin verilir dendi ) bugün şuanda bir gelişme dair yok bıktım ya bugün kesin verilir deniyordu yeter artık

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Çok uzun süre oldu sizde haklısınız da bir sorun çıktıysa da gizlemeye çalışıyorlardır.

AliCuhadar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Dün aradıgımızda (bugün büyük ihtimal verilir verilmezsede yarın kesin verilir dendi ) bugün şuanda bir gelişme dair yok bıktım ya bugün kesin verilir deniyordu yeter artık
Aynisini banada dedi 22 24 arası verilecek hepsi dedi bugün bi degişiklik yok hala yaşattıği rezaleti bi mousela düzeltebileceklerini saniyolar

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Aynisini banada dedi 22 24 arası verilecek hepsi dedi bugün bi degişiklik yok hala yaşattıği rezaleti bi mousela düzeltebileceklerini saniyolar
Cidden artık yeter 12 gündür bekliyoruz 22 sinde dendi verilmedi tamam, anladım 23 ünde dedilerki yarın kesin verilir tamam, bugün oldu verilmesi gereken kargodan bir gelişme dair yok Garip ya

AliCuhadar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Cidden artık yeter 12 gündür bekliyoruz 22 sinde dendi verilmedi tamam, anladım 23 ünde dedilerki yarın kesin verilir tamam, bugün oldu verilmesi gereken kargodan bir gelişme dair yok Garip ya
Anlamadiğim durumda bazı kişilerinki çoktan yollanmış bizimkilerde hiçbi gelişme yok

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,106
@OceanLaB hocam size güvenerek bu ürünü aldık .daha önce pckolik nedir bilmem ilk kez duydum. Şu an yaptıkları bizi mağdur etmek . Sizden ricam firmadan detaylı bir bilgi alıp bizimle paylaşmanız

Ürün elinize ulaşacaktır ben şimdi firmaya yazdım kargolar ile ilgili. Hiç bir zaman da güveni boşa çıkartmam merak etmeyin. Bilgi alıp bu mesajı güncelleyeceğim.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Mağdur olmayacaksınız zaten ama bu sürecin böyle uzaması da tat kaçırıcı tabi, Taner hoca görmüş mesajı zaten bir gelişme olursa haberdar eder

AliCuhadar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Mağdur olmayacaksınız zaten ama bu sürecin böyle uzaması da tat kaçırıcı tabi, Taner hoca görmüş mesajı zaten bir gelişme olursa haberdar eder
Taner hocaya güvenmesem yanına bile yaklaşmayacağım bir site umarım taner hoca bişeyler yapar

Ahmetozer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ben aynı sistemde r5 4500 yerine 3600 seçtim ve hala kargoya dahi verilmedi müşteri hizmetlerini aradım (dün)yarım ağızla "yarın verilir"dedi fakat hala montaj aşamasında lütfen bana bilgi verebilirmisiniz (size güvenerek aldım yoksa pckoligi duymamıştım daha önce)

Rebelle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
50
Bende sistemi R5 5500 yaparak aldım dün aradım ve dün dedikleri şey bugün yüksek ihtimal verilir verilmez ise yarın kesin verilir dediler ve bugün oldu kesinlik nerde hani? madem göndermiceksiniz bu kadar emin ne konuşuyorsunuz? Üstelik 12 ağustosda aldım ve 13-15 ağustosta alan bazı kişilerin sistem eline ulaşmış???

Ahmetozer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bende sistemi R5 5500 yaparak aldım dün aradım ve dün dedikleri şey bugün yüksek ihtimal verilir verilmez ise yarın kesin verilir dediler ve bugün oldu kesinlik nerde hani? madem göndermiceksiniz bu kadar emin ne konuşuyorsunuz? Üstelik 12 ağustosda aldım ve 13-15 ağustosta alan bazı kişilerin sistem eline ulaşmış??

Ahmetozer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Monitörü itopyadan sipariş ettim bı gün sonra geldi daha sistemin ne zmn kargoya verileceği belli değil

AliCuhadar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
İnstagramdan ulaştim ve kargoya verildiğini ancak siteye girilmediğini söyleyip kargo takip kodunu verdiler kontrol edip dönücem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri