PcHocası 12.06.2022 Tarihli Sistem Hakkında

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Fiyat baya iyi parça kalitesi güzel

karkasa1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam elinize sağlık, Bu fiyata Rx 6600 olsa daha mantıklı olabilirdi o bile düşündürdü su piyasada ama , firmalar ne yazık ki doları bahane edip, mining fişinin de çekildiği şu zamanda, ellerindeki kartların fiyatlarını sisirmesi hic hoş değil insallah ellerinde kalır...

JavaMetest

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
7999 tl demişler rtx 2060 a yazık hocam ne diyeyim ya, tekli parça fiyatına mı bakacaksınız f/p sistem yaparken , geçen itopya 3060 ekran kartına o fiyat dedi

Rauch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
abi valorantta i3 12100f yerine i5 12100f kullanmişsin gözükmüş aydinlatirsan sevinirim

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Taner hocam öncelikle emeklerinize sağlık. Sistem parçaları tamamen orta seviye denilebilir özellikle intel kanadı daha iyi ve amd kanadında işlemci 4500 biraz eksik kalmış, 5500 olabilirmiş. Hadi onları ellemesek bile ekran kartında RX 6600 ekran kartı tamamen şenlendirebilirdi ortalığııı *****diye yorum yapmak istiyorum veya bir şey demek istiyorum AMA 1 doların 17 liradan, 1 euronun 18 liradan fazla olduğu bugünde bu fiyatlar ve bu sistemler gerçekten olabilecek en iyi imkan olmuş. Güzel ülkemiz Türkiye'nin başındaki bu kara bulutların kalkması dileğiyle! Sistemleri değerlendirecek değerli arkadaşlar lütfen döviz kurlarına tekrar baksınlar. Taner hocamız elinden geleni gerçekten yapmış bu devirde.

@OceanLaB Tekrardan teşekkürler Taner hocam. Herkese sevgi ve saygılarımla, hepsi kendi nacizane görüşlerimdir.

Alacak ve ihtiyacı olan arkadaşlarımın hepsine hayırlı uğurlu olsun

Sevgi ve Saygılarımla

f0ze

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Şu anda işlenme aşamasında biter bitmez yayına alacağım :)
Taner abi çok sağol cidden bu fiyata çok uyguna geldi. Bu devirde bu fiyata bir daha bu kalite de bir sistem alabilir miyiz ? Hiç sanmıyorum. Sistem için teşekkürler. Keşke özelleştirme seçeneği olsaydı, demiştim, ancak PSU konusundaki sana ve FSP markasına güveniyorum bakalım hayırlısı diyorum. Resmen ekran kartı, işlemci, ram fiyatına sistem almış olduk.

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
İntel Sistem harbiden çok F/P bence ileride sadece ekran kartına Upgrade istiyor.

karkasa1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Emin ol senden çok takip ediyorum. Her zaman bakıyorum. En ucuz PNY veya zotac indirime giriyor max 7800tl civarı oluyor siz galiba farklı yerde yaşıyorsunuz.
Ben takip etmiyorum piyasayi ben belirliyorum , sen dunyadan bir habersin Gir forumlara kapalı kutu 3060 pnyler havada ucusuyor 10 ar 20 ser adet fiyatları ne 6900

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Beğenmenize çok sevindim değerli arkadaşlar. Valla çok kavgalar verdim. Ciddi anlamda hem de. Değdi sonunda. Hayırlı olsun herkese :)
Hocam bütün olayın tek eksiği imkanı olanlar için bir geliştirme seçeneğinin bulunmaması olmuş aslında. Umarım bundan sonra gelecek sistemlerde geliştirme opsiyonları olur da imkanı olan arkadaşlar bu tarz kampanyaları daha iyi şekle sokarak kendilerince değerlendirebilirler.

nako94

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam ben geçen 6499tl sistemi aldım 6400lü şimdi arada fark var ama pişman oldum keşke bunu bekleseydim borç harç hallederdik özellikle intel olan çok hoşuma gitti hayırlı olsun :(
Bir şey olmaz bizim aldığımız sistemde güzel. İleride ekran kartı takviyesi yaparsın ona fıstık gibi olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri