PCHocası Forum Rütbeleri

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,959
Biliyorum ama artık kullanılmıyor sandığım için belirttim. :LOL:
Çünkü görselde editlediğim konu çözülmüştü ve kilitliydi. - - LINK - -
Başka konularda da aynı durumlar olduğundan dolayı, artık kullanılmıyor sandım.
Ekli dosyayı görüntüle 9530
Ekli dosyayı görüntüle 9529
@mutlu hoca konuyu çözüldü diye işaretlemeyi unutmuş demek. Ya da forumda yeni olduğundan böyle bir özelliğin bulunduğunu bilmiyordur belki. Neyse düzelttim şimdi.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
@mutlu hoca konuyu çözüldü diye işaretlemeyi unutmuş demek. Ya da forumda yeni olduğundan böyle bir özelliğin bulunduğunu bilmiyordur belki. Neyse düzelttim şimdi.
Gözümden kaçmıştır muhtemelen. Günde onlarca konuyu kapattığımda çözülmüşse eğer, çözüldü olarak işaretliyorum.

Düzeltme için teşekkürler @Arthur Morgan

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
@OceanLaB - Rol ve Rozet sistemine geçilebilir.

Aşağıdaki tabloda mesaj sayılarını belirli bir sıraya göre yazdım.
Aslında sistemi, son rozet 50.000 ve üzeri olacak şekilde ayarlamayı düşünmüştüm.
Fakat 50.000 mesaj çok fazla olabilir diye toplamda 30.000 Mesaj olacak şekilde ayarladım.
Bunun haricinde bazı ekstra rozetler de eklenebilir. (Yüksek beğeni - Aktif Üye - Fırsatçı - Gececi vb.)
Sağ tarafta da basit bir örnek ile gösterdim. ( Rol / Rozet isim ve görünümleri örnektir. )
Ekli dosyayı görüntüle 9496
(Soldaki rozetlerin büyük bir kısmı alıntıdır. Sadece mavi olan 5 tanesini kendim düzenleyerek tekrar ekledim.)

Yukarıdakine ek olarak;
Rol/Rozet güncellemesi yapılırken belki sayfa düzeninde de bazı değişiklikler yapılabilir diye bunu öneriyorum.
Birebir aynısı olması gerekmiyor, sadece taslak/öneri. Panelin izin verdiği şekilde yerler düzenlenebilir.
(Arka plan görselini düzenleme yapabilmek için kaldırdım) @OceanLaB

Öncesi
Sonrası
ForumOG.png
WR-UI2.jpg

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ziyaretçi : 0-50 aralığı
Üye : 50-150 aralığı
Kıdemli : 150-700 aralığı
Uzman : 700-1500 aralığı
Bilge : 1500-4000 aralığı
Hoca : 4000 ve üzeri
Bu oldukça güzel geldi bana. Ancak Uzman - Bilge - Hoca rütbesi için kullanıcıların Teknik konularda yardımcı olmuş olması gerekiyor bence. Gereken güncelleme ise bana göre şu şekilde :
Teknik konularda belirttiğiniz mesajlara ulaşan kullanıcalara örneğin ( Tekno Hoca )
İndirim konusunda ( Fırsatçı Uzman )
Geyik ve Tartışma konularında ( Sosyal Bilge ) gibi derecelendirmeler bulunabilir.

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Unutulmadı arkadaşlar. Sadece rütbeye karar veremedik. Şimdi şöyle düşünüyoruz;

- Kıdemli Teknik Uzman
- Teknik Uzman
- Teknik Uzman Yrd.

Gibi rütbeler üzerinden ilerleyelim diyoruz. Bu sayede forum içeriğine daha uygun olacağını düşündüm. Fikirlerinizi belirtir misiniz?
Hocam rütbeler neye göre verilecek mesaj sayısına göre mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri