PCHocası Yeni Sistem BUGÜN GELECEK!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berat gnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sistem şık pc hocam daha şık e hâliyle fiyatta çok daha şık alanlara hayırlı olsun benim gibi alamayanlar da daha iyi sistemlere diyelim bu işi yapıyorsun
PC HOCASI.

YusufLevent

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Harbiden çok iyi sistem kaçırırsam çok üzülürüm ssdyi değiştirmek istiyorum ama o süre zarfında sistemi kaçırma ihtimalim var mı ya her saniye çok önemli gibi geliyo

Lastpunch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Sistem mükemmel inşallah yetisip alabilirim cok heyecanliyim

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Pc var ama para ilsa yine alirim böyle bir sistem yok bu ne, nasil yapti bunu cidden akil almıyor

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Aldım Allah'a şükür

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Gerçekten şaka gibi sadece Ram değişimi yaptım sepeti ekledim ve STOK YETERSİZ. :)
@OceanLaB
@OceanLaB Sizden ricam Vatan ile görüşerek 5-10 tane satın alım yapan hesapları incelemeniz. Gerçekten 20 saniye içinde stok yetersiz yazması çok can sıkıcı ki ne zamandır bekliyorum biliyorsunuz.

Carrier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
aldıımmm sevinçten uçcam şimdi fiyatı görür görmez 15 dk bankaya koştum telefondan aldımm çoook mutluyum ya inşallah ihtiyacı olan alabilmiştir

bonusflash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bonus flash a aktardım sepetteki ürüne ama bonusflasha ödeme yansımadı sepette olsada alamadım klasik şanssızlığımız her zamanki

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
@OceanLaB
Videonun 1:48 saniyesinde gözüken "VTNMSI 12400F-RTX3060-VTN-PCH F6 / 134813" kodu ile siz daha linki yayınlamadan telefon ile satın alım yapan arkadaşlar olmuş.
Biz saf gibi link bekledik, şu an gerçekten kendimi enayi gibi hissediyorum.
Çok teşekkürler. :)
Aynı yöntemi şu an denedim ve "sistemde eksik parça olduğu için" hiçbir destek sağlayamadıklarını söylediler.

Rıza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
10 dakikalık uzun çabalar sonunda alabildim çok çok teşekkür ederim taner hocam ve bütün emeği geçenlerden Allahım razı olsun hepinizden inşallah hayırlısıylada elime ulaşır çok mutluyum

Ufukgn71

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
bu ne arkadaş direk stok bitti ilk youtbeden girenlerdenim bu ne saçmalık ya 20 tane mi stok vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri