Pegatron Ipmip Rev 1.02 Anakartın Özellikleri Nedir?

MortalX1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Pegatron IPMIP rev 1.02 anakartın özellikleri nedir? Her yerde aradım bulamadım.
Rx 570 desteklermi

ısaac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
az önce o anakartı sipariş ettim gtx 750 ti ve işlemcim bozulmadıysa i5 750 ile kullanıcağım sorun olurmu

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
az önce o anakartı sipariş ettim gtx 750 ti ve işlemcim bozulmadıysa i5 750 ile kullanıcağım sorun olurmu
Kullanırsınız sorun olmaz. İşlemci baya eski olduğundan bazı yerlerde ekran kartını tam besleyemeyebilir, rekabetçi oyunlarda biraz fps düşmesi yaşayabilirsin.

ısaac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kullanırsınız sorun olmaz. İşlemci baya eski olduğundan bazı yerlerde ekran kartını tam besleyemeyebilir, rekabetçi oyunlarda biraz fps düşmesi yaşayabilirsin.
kanka i5 750 eski evet fakat güçlü bir işlemci ve eski anakartımda kullandığımda çok güzel besliyordu

ısaac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
1.0 olmasında bi kere 1.0 kullandım bu lga 1156 pinli anakartım bozulmuştu gtx 750 ti takarken yarısı girmiyodu :D şuan o anakart kısa devre yapıyor açınca usb ve görüntü gelmiyor lga 1156 olan ise bios ayarlarını değiştirdiim için ekran gelmiyor artık herşeyi denedim fakat ekran gelmedi

ısaac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bios pilini söküp, elektriği boşaltıp, biosu sıfırlamayı denemişsinizdir heralde, yinede açılmaması ilginç.
işlemcide sorun varsada 2.el aldım anakartı zaten üstünde işlemci ile gelecek

discordun varsa verebilirmisin discord üzerinden daha rahat olur konuşmak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri