Px Pen Çizim Tableti Alınır Mı Hangisini Seçmeliyim ?

arda77

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
almak istediğim ürün XP-Pen Deco 01 V2 Grafik Tablet ama çokda içime sinmedi hakkında bişeyler öğrenmek istiyorum onun yerine huion ınspiroy h640p grafik tablet i almak istiyorum ama xp pen in yazma alanı daha geniş hangisini tercih etmeliyim fiyatları xp pen 1.200 tl huion 950 tl

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
XP-Pen daha mantıklı olur gibi. Özelleştirilebilir tuş sayısı ve eğimli kullanabilme özelliğinde Huion ile kıyasla daha iyi olduğu belirtilmiş.

KS

arda77

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
XP-Pen daha mantıklı olur gibi. Özelleştirilebilir tuş sayısı ve eğimli kullanabilme özelliğinde Huion ile kıyasla daha iyi olduğu belirtilmiş.

peki hocam bi sorum daha var bu tabletler de kalemi kullanırken elimi algılarmı böyle bir sorun yaşarmıyım. pek sanmıyorum ama inceleme videolarında eldiven kullanırsanız sapma sorunu yaşamassınız diyordu

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
peki hocam bi sorum daha var bu tabletler de kalemi kullanırken elimi algılarmı böyle bir sorun yaşarmıyım. pek sanmıyorum ama inceleme videolarında eldiven kullanırsanız sapma sorunu yaşamassınız diyordu
Kutu içinden zaten eldiven çıkıyor galiba. Onla birlikte kullanırsanız sorun olmaz büyük ihtimalle.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri