Fırsat R5 5600 + R6700Xt Sistem 14.699,00 ₺

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
neden o yüzden çok fazla 7000 serisi 6000 serisi kullanan görüyorum. 7000 serisinin parasına NVIDIA'da alabilirsin ama gidip AMD tercih ediliyor
Ya ben 3060 alabilcek duruma gelsem amd almazdım çünkü nvidia daha kolay bir kullanım sunuyor gibime geliyor hep ayar yaparken nvidiaya göre yapıyor ve dlssde güzel bir olay ama araştırmak lazım yorum yapamam pek anlamıomda

şuana kadar sadece amd kullandım bütün bilgisayarlarımda hiç birinde böyle bir dert yaşamadım
Bilemedim yazın bende alcamda bilgi ediniyom az az

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Ya ben 3060 alabilcek duruma gelsem amd almazdım çünkü nvidia daha kolay bir kullanım sunuyor gibime geliyor hep ayar yaparken nvidiaya göre yapıyor ve dlssde güzel bir olay ama araştırmak lazım yorum yapamam pek anlamıomda
sizin tercininiz şuan AMD sistem kullanıyorum memnunum gayette

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
bu NVIDIA'da olmuyor mu sanıyorsun? En basiti ne kart kullandığını bilmiyorum. Bu zamana kadar sadece AMD kullandım ki bundan önce ki bilgisayarlarım da internetten çok fazla virüslü dosya indirdim hiç bir zaman WATTMAN hatası almadım. Bazı ünlüler alıyor diye kart ne zamandan beri çöp oluyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
bu NVIDIA'da olmuyor mu sanıyorsun? En basiti ne kart kullandığını bilmiyorum. Bu zamana kadar sadece AMD kullandım ki bundan önce ki bilgisayarlarım da internetten çok fazla virüslü dosya indirdim hiç bir zaman WATTMAN hatası almadım. Bazı ünlüler alıyor diye kart ne zamandan beri çöp oluyor
Kavgaya gerek yok be bence düzgünce artısıyla eksisyle tartışabiliriz

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
yüksek bütcelerde amd önermem. amd kart kullanıyorsunuz tamamdır ön yargılı olarak amd alınmaz demiyorum sadece bütcen varsa amd tercih edilmez suanda

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri