Soru Rainbow Six Siege Satın Almayı Düşünüyorum.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım. Rainbow Six Siege adına bugün de almayı düşündüm oyunu lakın 91.60 TL'lik paketi mi? alayım yoksa diğer paketleri mi? almam lazım.

1679155675065.png

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yakın fiyatta Deluxe Edition var ama içeriğinde değişen bir şey varsa bile yazmıyor. 91TL Olanı alın bence.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Yakın fiyatta Deluxe Edition var ama içeriğinde değişen bir şey varsa bile yazmıyor. 91TL Olanı alın bence.
Bu paketlerin içerikleri değişiyor ya şimdi hocam ne sunuyor bize tam olarak ben orda 800 TL yakın bir fiyat gördüm mesela o bana ne vadediyor alırsam.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhaba,

Arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım. Rainbow Six Siege adına bugün de almayı düşündüm oyunu lakın 91.60 TL'lik paketi mi? alayım yoksa diğer paketleri mi? almam lazım.

Ekli dosyayı görüntüle 17454
Hocam pektler arasinda ki fark şu sekilde. Oyuna her yil yeni operatorler geliyor. En ucuz pakette toplamda 6operator acikti galiba. Onun bir ustunde 3. Yil operatorlerine kadar acik. Fiyat arttikca iste acik olan operator sayisi artiyor. Oyun icinde kazandiginiz nam(gold)lar ile operatorleri de acarak kullanabiliyorsunuz. 2017yilindan Beri oynadigim oyundur taktiksel olarak cok guzel ve bi o kadar kanser oyundur. Yeni basladiginiz icin ilk oyunlariniz da cok zorlanip birakabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri