[Rehber] İzlediğiniz videoların aydınlığını ve rengini ayarlayın! | Video Styler Kullanımı

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
830
Video İzlerken Karanlık Sahnelerden, Cansız Renklerden Sıkıldınız Mı? O Zaman Bu Eklenti Tam Size Göre ; -)

HTML 5 Oynatıcı destekli tüm web sitelerindeki video oynatıcılar için parlaklığı, canlılığı ve daha bir çok filtrelemeyi anında ayarlamanızı sağlar. SVG formatında kendi benzersiz filtrelerinizi oluşturabilir ve bunları varsayılan filtrelerle destekleyebilirsiniz. Bu eklentiyi özellikle ekran kartı ile monitör port/giriş uyumsuzluğundan dolayı dönüştürücü ile kullandığım zamanlar nerdeyse her gün kullanıyordum. Şu anda da halen kullanmaktayım bazı dizi/filmler için ihtiyacımı fazlasıyla görüyor.

Netflix, YouTube ve Twitch gibi HTML5 oynatıcı içeren tüm sitelerde çalışır.

Mevcut filtreler:

• Parlaklık
• Kontrast
• Doygun
• Gri Tonlamalı
• Ters Çevir
• Sepya
• Renk Tonu Döndürme
• Bulanıklaştırma
• Özelleştirilebilir SVG

Video Styler KAPALI
Video Styler AÇIK​

Video Styler KAPALI
Video Styler AÇIK

Chrome Mağaza:
Chromium tabanlı tarayıcılarda muhtemel olarak çalışacaktır.
(Fotoğraftaki sahne Merlin dizisine aittir.)

Faydalı olduysa beğenmeyi unutmayınız...

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
bende bir fark olmadı yav

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Öneri olarak iki önerim var kendinizi geliştirmeniz adına. Eklentiye tıkladığımızda o sliderları kaydırıyoruz ya, değişiklik o sliderı bıraktığımızda oluyor. Bıraktığımız anda değil de eş zamanlı olsa daha güzel, estetik olur. Diğer önerim ise bu eklenti videolar için. Bir uygulama çıkarıp aynı olayları monitörün kendisine de ekleyebilirsiniz. Oyunlara vs. de etkisi olması için.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bu eklentiyi siz yapmadınız değil mi ? @s4lly nın yorumundan sizin yaptığınız çıkıyor , eğer öyle bir durum varsa helal olsun gerçekten.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
830
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Öneri olarak iki önerim var kendinizi geliştirmeniz adına. Eklentiye tıkladığımızda o sliderları kaydırıyoruz ya, değişiklik o sliderı bıraktığımızda oluyor. Bıraktığımız anda değil de eş zamanlı olsa daha güzel, estetik olur. Diğer önerim ise bu eklenti videolar için. Bir uygulama çıkarıp aynı olayları monitörün kendisine de ekleyebilirsiniz. Oyunlara vs. de etkisi olması için.
Teşekkür ederim, sanırım eklenti yapımcısı olduğumu zannettiniz en azından bana öyle geldi değerli yorumunuzu okurken. Eklenti yapımcısı olmayı isterdim ama maalesef ben değilim : -). Önerinizi GOOGLE yorumu olarak bırakabilirim yapımcı görür umarım :)

Masaüstü / Tüm monitöre etki etmek için Nvidia Kullanıcısıyım ve bu kadar detaylı olmasa da Nvidia Denetim Masasında "Aydınlık, Konstrat, Gamma , Renk Tonu, Doygunluk ve favorim olan Digital Vibrance" özellikleri mevcut. Dileyen buradan tüm monitöre etki edecek kişisel ayarlamalar yapabilir.

Sadece oyunlara yönelik ayarlar için daha profesyonel filtremelerle Nvidia Freestyle (ALT+F3) özelliği mevcut. Bu denetim masasında ki özelliğe kıyasla daha iyi hemde birden fazla kayıtlı profil ayarlanabilmekte.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri