RTX 2060 + H610M anakart için sürücüleri nereden bulabilirim?

EFE İNCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Rtx 2060 12gb ekran kartı ve
H610m anakart güncel driverlarını nereden bulabilirim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
RTX 2060 için Geforce Experience programını indirebilirsin orası algılayıp sürüyücü sana öneriyor Nvidia'nın kendi uygulaması. Anakart için de hangi marka model olduğunu belirtirsen sevinirim çünkü kendi sitelerinden yükleniyor diye biliyorum ve marka modeli tam yazıp bakmak lazım.

KS

EFE İNCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
RTX 2060 için Geforce Experience programını indirebilirsin orası algılayıp sürüyücü sana öneriyor Nvidia'nın kendi uygulaması. Anakart için de hangi marka model olduğunu belirtirsen sevinirim çünkü kendi sitelerinden yükleniyor diye biliyorum ve marka modeli tam yazıp bakmak lazım.
Otomatik indirmiyo driverları dimi

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Otomatik indirmiyo driverları dimi
Siz uygulamayı kurduktan sonra giriş yapıyorsunuz sağ üstte mi ne sürücüler kısmı var siz kendiniz güncellersiniz. Uygulamanın ayarları olabilir otomatik güncelleme gibi seçenekler varsa eğer siz ayarlayabilirsiniz.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bu sayfa anakartın kendi resmi sayfası. Aşağı kaydırırsanız BİOS var eğer onu güncellemek istiyorsanız en üsttekini indirebilirsiniz. Başka sürücü güncelleyecekseniz ( Lan , chipset vb.) BİOS & FİRMWARE kısmının solunda Sürücüler & Araçlar var oraya tıklayıp indirebilirsiniz.

KS

EFE İNCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
experıencede kabul et ve yükle dedim ben bunu ne kadar süreyle takip edeyim yeni gelen oyunları otomatik optimize et dedim sorun olmaz sanırım

Son düzenleme:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
experıencede kabul et ve yükle dedim ben bunu ne kadar süreyle takip edeyim yeni gelen oyunları otomatik optimize et dedim sorun olmaz sanırım
Sorun büyük ihtimalle olmaz. Güncellemeler ne kadar ara ile geliyor bilmiyorum ama haftada 1 veya 2 kere kontrol etseniz yeter herhalde. Belki de güncelleme için uyarıyordur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri