RX 6500XT Driver Sorunu.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Kapatıp açmanın sorun olacağını sanmıyorum. Ben Radeon software ı yüklemeyin demedim. Rkarayel hocamın dediği mesaja anlamadım tarzında yanıt verdiniz bende Radeon software ı yüklemeyin dedi sanarak size öyle söyledim.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Kapatıp açmanın sorun olacağını sanmıyorum. Ben Radeon software ı yüklemeyin demedim. Rkarayel hocamın dediği mesaja anlamadım tarzında yanıt verdiniz bende Radeon software ı yüklemeyin dedi sanarak size öyle söyledim.
Konuyu 3 defa okudum yine kafamda birşey canlanmadi bir yandan HDD ile problem için format atıyorum iyice yandı beynim, anladığım kadarıyla driverlarda bir sorun var konu sahibinin DDU ile sıfırlayıp yanlış driver falan mı kurdu hocam

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88
Konuyu 3 defa okudum yine kafamda birşey canlanmadi bir yandan HDD ile problem için format atıyorum iyice yandı beynim, anladığım kadarıyla driverlarda bir sorun var konu sahibinin DDU ile sıfırlayıp yanlış driver falan mı kurdu hocam
yanlış driver değil herkes son sürümü kurma dedi wattman yersin dedi bende gittim bir önceki sürümü kurdum 22.5.1 WHQL ddu ile sildim sıfırladım aynısını kurdum sonrasında o hatayı verdi ekran görüntüsü attım ddu ile sildim gene en son sürümü yükledim şu anlık bir sıkıntı yok.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
yanlış driver değil herkes son sürümü kurma dedi wattman yersin dedi bende gittim bir önceki sürümü kurdum 22.5.1 WHQL ddu ile sildim sıfırladım aynısını kurdum sonrasında o hatayı verdi ekran görüntüsü attım ddu ile sildim gene en son sürümü yükledim şu anlık bir sıkıntı yok.
Şimdi anladım hocam geçmiş olsun tekrardan, AMD tecrübem çok olmadığı için alternatif fikir veremiyorum ama driverda bende çözüm bulamadığımda DDU ile kaldırıp başka driver deniyordum. Umarım tekrarlamaz, daha önce başına gelen hocalarım varsa daha sağlıklı bilgi verirler.

bruhmomentumtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Bende iki yıl boyunca radeon software indirmemiştim. Artık dedim indireyim hani ek faydalarından yararlanıyım. Radeon boost aktif ettiğim ayarlardan biriydi. Watmann hataları ile karşılaşmaya başladım. Acaba sebebi bumu ?
bence o, çünkü bende ilkte aktif edince wattman hatası karşıma çıkıyordu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri