RX 6500XT Driver Sorunu.

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88
Arkadaşlar Selam,

RX 6500XT 4 GB Sapphire Pulse modelini aldım karttan şu anda memnunum ama bir sorun var.

Yattığım zaman bilgisayarımı kapatıyorum yani kapatılır yatınca bilgisayar, sonrasında sabah açtığımda driver kendiliğinden otomatik siliniyor geri yüklüyorum kartımda sorun yok ama bu olay ufacık sıktı ya.

Tehlikeli değildir bu olay bence ama çözemedim (karttan çok memnunum)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Arkadaşlar Selam,

RX 6500XT 4 GB Sapphire Pulse modelini aldım karttan şu anda memnunum ama bir sorun var.

Yattığım zaman bilgisayarımı kapatıyorum yani kapatılır yatınca bilgisayar, sonrasında sabah açtığımda driver kendiliğinden otomatik siliniyor geri yüklüyorum kartımda sorun yok ama bu olay ufacık sıktı ya.

Tehlikeli değildir bu olay bence ama çözemedim (karttan çok memnunum)
pc nin yedeğini al ve format at bir de öyle dene bakalım, windows sürümü ile de olabilir bu
benim iş yerinde kullandığım pc windows güncelledikten sonra wifi sorunluydu o şekilde düzelttim.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88
pc nin yedeğini al ve format at bir de öyle dene bakalım, windows sürümü ile de olabilir bu
benim iş yerinde kullandığım pc windows güncelledikten sonra wifi sorunluydu o şekilde düzelttim.
format atmayı bilmiyorum ki hiç girmeyeyim o işe

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Deep Freeze yada benzeri bir program kurmuş olabilirmisiniz.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88
Eğer bilmiyorsanız büyük ihtimalle windows defender çalışıyordur. Driver nasıl siliniyor pc yi açınca uyarı falan mı veriyor ?
hayır şöyle bir hata veriyo sonra yüklüyorum amd software açılıyor
1660728763685.png

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Galiba amd gpu lu sistem almicam :D soğudum resmen

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88
Galiba amd gpu lu sistem almicam :D soğudum resmen
Bu hata kötü bir hata değil tehlikesi olduğunu da sanmıyorum, karttan memnunum soğutması falan her şeyi gayet iyi ve hoş. Garip bi hata ama çözümü her türlü vardır. Fiyat performans ürünü amd.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88
Hocam virüs programını kapatıp bir denermisiniz.
ddu indirdim eski nvidia gt 420 kartımın driveri varmış amd kartının driverini da sildim tekrar yükledim 22.5.1 WHQL sürümünü bilgisayarı kapatıp açtım silinmedi driver sorun çözüldü. Galiba gt 420 driveri yüzünden çakışıyorlardı.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
ddu indirdim eski nvidia gt 420 kartımın driveri varmış amd kartının driverini da sildim tekrar yükledim 22.5.1 WHQL sürümünü bilgisayarı kapatıp açtım silinmedi driver sorun çözüldü. Galiba gt 420 driveri yüzünden çakışıyorlardı.
Geçmiş olsun hocam sadece AMD olduğundan kaynaklı değil, eski laptopumda da driver sorunu çekmiştim (NVİDİA) kendi dahili ekran kartı yazılımı ile çakışma durumu vardı deli etmişti 2 sene

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
88
Geçmiş olsun hocam sadece AMD olduğundan kaynaklı değil, eski laptopumda da driver sorunu çekmiştim (NVİDİA) kendi dahili ekran kartı yazılımı ile çakışma durumu vardı deli etmişti 2 sene
sorunum kalktı ya nvidianın driverındandı galiba. geçmiş olsun sizede

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Forumda aktif değildim ama olsam DDU önermek vardı aklımda ne güzel sizde deneyip sorunu çözmüşsünüz. Sevindim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri