Çözüldü RX6600 VGA Hata Işığı Yanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
48
Öncelikle iyi geceler.

Bilgisayarımı sorunsuz kullanıyorum 3 saate yakın oyun oynadım ekran hala açık ve indirme yapıyorum ancak anakartta VGA hata ışığı yanıyor. Bu neden olur bilen var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Öncelikle iyi geceler. Bilgisayarımı sorunsuz kullanıyorum 3 saate yakın oyun oynadım ekran hala açık ve indirme yapıyorum ancak anakartta VGA hata ışığı yanıyor. Bu neden olur bilen var mı?
Ekran kartını doğru taktığınızdan emin olun sök tak yapın. Ram slotlarını kitapçığa bakarak düzgün slotlarda olduğunu teyit edin onlarda gevşek olabilir.

Son düzenleme:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Ekran kartında falan bir yerde temassızlık oluyor olabilir veya denildiği gibi Ramler de sıkıntı yapıyor olabilir. İlk basit yöntem olarak Ramleri çıkarıp tekrar ve düzgün slotlara takmayı deneyebilirsiniz.

KS

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
48
Ekran kartında falan bir yerde temassızlık oluyor olabilir veya denildiği gibi Ramler de sıkıntı yapıyor olabilir. İlk basit yöntem olarak Ramleri çıkarıp tekrar ve düzgün slotlara takmayı deneyebilirsiniz.
Pcyi yeniden başlattım ışık söndü 6 saattir de yanmadı tekrar olursa dediklerinizi uygularım çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri