Silinen Ders Notları Geri Getirme Yolu Var Mıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihsn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=BlinkMacSystemFont, -apple-system,]Arkadaşlar merhaba ben üniversiteden mezun oldum ve sınavıma çalışırken video dinleyip kitaptan çalışıp ve soru çözüp önemli noktaları çok özenli şekilde notlar tutuyordum word belgesine. 6 tane dersimin word belgesi silindi. Aynı notları çıkarmak çok uzun bir süremi alacak ve hevesim kaçtığı için aynı kalitede olmayacağı kesin. Sınava yönelik çok iyi notlardı. Masaüstünde duruyordu. Ne olduğunu tam bilmiyorum ama sanırım yanlışlıkla çöp kutusuna attım oradan da temizledim. Hangi yolu denediysem yapamadım. Bunun bir çaresinin olduğunu düşünen bir arkadaş varsa yardımını rica edebilir miyim? Lütfen bir bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilirse gerçekten çok sevinirim. [/font]

KS

fatihsn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam bu programı denedim dosyaları buluyor ama kurtar dediğim de premium hesap gerekli diyor. İnternet üzerinden crackli halini bulmaya çalıştım o hallerde de dosyaları bulmadı. Bir bu bir de Recuva ikisinde de aynı sonuç.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Tam hatırlamıyorum ama size önerdiğim yazılım toplu kurtarmada premium hesap istiyor. Tek tek kurtarma yapılabilir diye biliyorum. Bir kontrol edin size ücretsiz bir alternatif bakayım bende.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Pek yardımcı olamadım ücretsiz yazılım yok piyasada pek. En iyi kurtarma yazılımı EaseUS ama oda ücretli.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri