Skygate Pc Hocası Sistem

MertcanKaratas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Herkese Merhabalar,

Skygate Pc Hocası sistemini almayı düşünüyorum. Satın alıyım mı? Yoksa hafta sonu çıkacak sistemi mi bekliyeyim. Birde İtopya'nın Okula Dönüş kampanyası çıkacak. Tavsiyeleriniz.

Mikatokushi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Okula dönüş kampanyasında çok büyük bir indirim şahsen beklemiyorum. Bütçen uygunsa Skygate almanı öneririm çünkü bu sistem haftasonu çıkıcak rtx 3060 lı sistemden daha iyi.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Herkese Merhabalar,

Skygate Pc Hocası sistemini almayı düşünüyorum. Satın alıyım mı? Yoksa hafta sonu çıkacak sistemi mi bekliyeyim. Birde İtopya'nın Okula Dönüş kampanyası çıkacak. Tavsiyeleriniz.

Şuan piyasada bu ayarda başka sistem yok. Bir sonraki haftaya çıkacak sistem bundan düşük olacak bildiğim. Birde okula dönüş kampanyasında sistem indirimi olur mu emin değilim ama parça ve ekipman bazında iyi indirimler olabilir.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hafta sonu çıkacak sistem 3060 falan gelir bence ve 6750XT ye göre çok ciddi fark olur aralarında. Bence skygate sistemini alabiliyorsanız alın.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Alayım mı diye sormak için ayırdığın vakite yazık , yapıştır geç. Bir daha bulamazsın böylesini.. hafta sonu 3060 lı gelecek , itopyanında bu kadar fiyat performans indirimi yapmayacağı aşikar. Bu sistemi gelecek hafta başka bir yayıncı çıkarsa bu fiyata çıkaramaycağıda aşikar

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Benim düşüncem bu fiyat bandında Skygate veya yakın sistemler zaten var. Bence indirimler beklenmeli ve ona göre hareket edilmeli. Skygate biter başka sistem olur 300 500 TL fark ile ama gelecek indirimleri bilmediğimiz için çok daha iyi fırsatlar yakalabiliriz. O yüzden bence beklenmeli zaten çok uzun bir süre değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri