Skygate Sistem Fan Hediyesi Kalktı Mı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
Varsayılan SSD disk kalsın 2000 TL vermeye gerek yok çok saçma fiyatlar. Size +2K bütçeye dışarından 1TB disk önerelim?

Silencebook

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
@ugur.gozaydin Çok sevinirim. Para konusunda sıkıntım yok. Şu upgradeleri yaparsan iyi olur dediğiniz şeyler varsa lütfen belirtin.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
@ugur.gozaydin Çok sevinirim. Para konusunda sıkıntım yok. Şu upgradeleri yaparsan iyi olur dediğiniz şeyler varsa lütfen belirtin.
Para konusunda sıkıntı yoksa RTX 3070/3070 Ti bir hazır sistem alın? AMD ucuzken mantıklı. Sistemi 20K ve üzerine çıkattığımızda bir anlamı kalmıyor sistemin.

Silencebook

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
@ugur.gozaydin 20K lara kadar bir sıkıntım yok. Önereceğiniz bir sistem var mı? Tek isteğim kazık yememek :) Bekle derseniz bekleyedebilirim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135

Fiore82

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Hadi ya talepte bulunur musun İncehesabı arayıp. Konuştum ben şimdi fan stoğu bitince hafta sonu eklenmemiş. Arayıp durumu belirtin. PC Hocası ile görüştüm deyin.
Hocam sitesinden yardım kısmından mesaj yazdım. Aynen sizin söylediğinizi dedim

batumahone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hadi ya talepte bulunur musun İncehesabı arayıp. Konuştum ben şimdi fan stoğu bitince hafta sonu eklenmemiş. Arayıp durumu belirtin. PC Hocası ile görüştüm deyin.
Merhaba hocam, siz mesaj attıktan sonra aradım görüştüm kendileriyle, telefondaki arkadaş mail yoluyla iletişim kurmamı istedi aramama rağmen, mail attım anında ama şu an siparişim paketleme aşamasına geçildi ve büyük ihtimal kargoya verilebilir, yani bilmiyorum stok fansız çok çok bir sorun olur mu ama kötü bir deneyim yaşamak da istemiyorum, ilk kez bilgisayarım oldu sonuçta :)

Fiore82

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Hediye fan
Mrb almış olduğum üründe tanıtım videosunda iki adet fan hediye olarkak gönderilecek denmişti. Fakat ben sistemi sipariş ettiğimde seçenekler de ekli değildi. Forum da pchocasi beni söyleyin sizinkinede eklerler dedi. Mümkünse sistemime iki tane fanida takar mısınız?

ih-user-img.png

Cevap:​

İncehesap Müşteri Hizmetleri 22.08.2022 17:22 ‘da Yanıtlandı

Değerli Müşterimiz,
Kampanyası sona eren ürünlerimiz ile ilgili maalesef yardımcı olamamaktayız. Kampanya ve indirimlerimiz önümüzdeki süreçte de devam edecektir, güncel bildirimlerimiz ile ilgili haberdar olmanız için web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
İncehesap.com. hocam Böyle bi mesaj gonderdiler

batumahone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hediye fan
Mrb almış olduğum üründe tanıtım videosunda iki adet fan hediye olarkak gönderilecek denmişti. Fakat ben sistemi sipariş ettiğimde seçenekler de ekli değildi. Forum da pchocasi beni söyleyin sizinkinede eklerler dedi. Mümkünse sistemime iki tane fanida takar mısınız?

ih-user-img.png

Cevap:​

İncehesap Müşteri Hizmetleri 22.08.2022 17:22 ‘da Yanıtlandı

Değerli Müşterimiz,
Kampanyası sona eren ürünlerimiz ile ilgili maalesef yardımcı olamamaktayız. Kampanya ve indirimlerimiz önümüzdeki süreçte de devam edecektir, güncel bildirimlerimiz ile ilgili haberdar olmanız için web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi rica eder, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
İncehesap.com. hocam Böyle bi mesaj gonderdiler
@OceanLaB @ugur.gozaydin hocam?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri