Stray alternatifi The Spirit and the Mouse ÇIKTI

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
830

The Spirit and the Mouse 99₺'den satışta!​

Büyük bir kalbi olan küçük bir fare olan Lila olarak Sainte-et-Claire halkına nezaket ve ışık getirin! Bu yemyeşil anlatımlı macera oyununda şirin bir Fransız köyünü keşfedin, heyecan verici yeni arkadaşlar edinin ve ihtiyacı olanlar için iyi işler yapın.

Mouse_GIF.gif

Şok edici bir fırtına onları bir araya getirdikten sonra, olası müttefikler fare Lila ve Ruh koruyucusu Lumion, şirin köylerinde dengeyi yeniden sağlamak için birlikte çalışmalıdır. Neyse ki, Lila bu yolculukta ona yardımcı olacak büyük bir kalbe ve heyecan verici yeni güçlere sahip. Kibblins adlı eğlenceli elektrik ruhlarıyla arkadaş olmak ve bu köyü bir kez daha aydınlatmak için Sainte-et-Claire'de yürek ısıtan bir macerada ona rehberlik edin.

Silhouettes_GIF.gif

The Spirit and the Mouse, hedefleri tamamlamak ve ihtiyacı olanlara yardım etmek için alçakgönüllü arayışınızda size yardımcı olacak öğeleri toplamak için bu dünyanın her köşesini ve burcunu aramanızı sağlayan anlatı odaklı bir macera oyunudur.

Kibblins_GIF.gif

Köylülerin dertlerini dinleyin, sonra köyün yeni elektrik sorunlarını çözmek için çılgına dönen Kibblin'leri bulun. İyilik yaparak ve bu canlı ruhlarla birlikte çalışarak Lila, Lumion'u ait olduğu gökyüzüne geri koyabilir!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

MINIMUM:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-8550U (4 * 1800), or AMD A8-3850 (4 * 2900), or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 620, or Radeon R7 250 (2048 VRAM), or equivalent
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-950 (4 * 3000), AMD FX-4300 (4 * 3800), or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 (2048 VRAM), or Radeon HD 7770 (1024 VRAM), or equivalent
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Yazar bu oyunun fiyatının artacağını düşünmüyor...

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Geçtiğimiz günlerde Epic games üzerinde ücretsiz olan Spirit of the north da bence bir stray alternatifi gibiydi

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Açıkçası böyle oyunların gereksiz olduğunu düşünüyorum ben oynarken eğlenmedim Stray iyi ki almamışım almadan önceden denedim rahatladım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri