Sunucu Değişikliği Sonrası Veri Silinmesi

SinanAk

Administrator
Admin
Tepki
24
Selamlar arkadaşlar, Sunucu değişikliğine gittik ve taşıma sırasında bazı konular ve mesajlar silinmiş olabilir. Taşıma işlemi tamamlandı. Silinen mesaj ve konularınızı tekrar yayınlamanızı rica ederiz. Anlayışınız içini teşekkürler. Herkese iyi forumlar :)

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Bende konum nereye gitti diyordum :ROFLMAO: . Teşekkürler.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Ben 5dk önce açtım silindi.
12DK önce ben özelden mesaj atıp sordum ve senin konunda 13dk önce silindi. Bunu yazana kadar 14 oldu.
1661803718026.png

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bir konu açılmıştı crack bir program ile Windows etkinleştirme hakkında, crack yazılım olduğu için mi sistemsel hatadan mı silindi kestiremedim

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Silindikten sonra yazmıştım 1 dk bekledim desek şuan 15dk oldu konunuz 16dk önce silinmiş olması lazım. Saat kavramı mı gitti anlamadım ki.
Bana 5dk gibi geldi anlamadım. Belkide farklı boyutlardayızdır. Benim evrenimde zaman yavaş işliyor galiba :D .

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Bana 5dk gibi geldi anlamadım. Belkide farklı boyutlardayızdır. Benim evrenimde zaman yavaş işliyor galiba :D .
Yok bana da zaman az geldi ama forumda fazla zaman yazıyor gibi ben de karıştırdım.
Bir konu açılmıştı crack bir program ile Windows etkinleştirme hakkında, crack yazılım olduğu için mi sistemsel hatadan mı silindi kestiremedim
O da bu olaydan dolayı silinmiştir. Crack bir durum yoktu internette gördüğü ama bilmediği bir şeyi yapmış ve yaptığı şeyin kötü olduğunu öğrenince yardım istemişti. Bir rehber paylaşmıştım ama konunun silindiğinin farkında değildir herhalde.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Yok bana da zaman az geldi ama forumda fazla zaman yazıyor gibi ben de karıştırdım.

O da bu olaydan dolayı silinmiştir. Crack bir durum yoktu internette gördüğü ama bilmediği bir şeyi yapmış ve yaptığı şeyin kötü olduğunu öğrenince yardım istemişti. Bir rehber paylaşmıştım ama konunun silindiğinin farkında değildir herhalde.
Olabilir bana da enteresan gelmişti çok kullanan var iyi olurdu kalması

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri