Sürekli yeniden başlayan bilgisayar Kernel Power 41(63) hatası

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Farkli bir psu kullanin bi deneyin isterseniz olmadi psuyu bi bilgisayarciya götürün o test etsin

KS

NNanya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şu an çok sık şekilde kilitlenme yaşıyorum önce bilgisayar herhangi bir şey yapmama izin vermiyor sadece fare hareket ettirebiliyorum pencere açıp kapamayı bile yapamıyorum sonraında mavi ekran yiyorum %0 dan ilerlemeden mavi ekran kapanıyor sonrasında anakartdan vga hata ledi yanıyor ve hiçbir görüntü gelmiyor bunu son 10 dakikada 3 kez yaşadım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Şu an çok sık şekilde kilitlenme yaşıyorum önce bilgisayar herhangi bir şey yapmama izin vermiyor sadece fare hareket ettirebiliyorum pencere açıp kapamayı bile yapamıyorum sonraında mavi ekran yiyorum %0 dan ilerlemeden mavi ekran kapanıyor sonrasında anakartdan vga hata ledi yanıyor ve hiçbir görüntü gelmiyor bunu son 10 dakikada 3 kez yaşadım.
Çevrenizde bir arkadaşınız veya akrabanız varsa bilgisayarı olan, farklı bir PSU ile sistemi bir deneyin. İşe yaramazsa bir bilgisayarcıya gitmek zorundasınız parçaların test edilmesi için.

KS

NNanya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İstanbul , Ankara gibi büyük bir şehirde yaşamıyorum bu yüzden etrafımdaki bilgisayar tamircilerine pek güvendiğimi söyleyemem sorunun psu da olduğuna emin miyiz maalesef deneme gibi bir şansım yok eğer sorunun psuda olduğuna kanaat getirirsek direk psu almam gerekebilir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İstanbul , Ankara gibi büyük bir şehirde yaşamıyorum bu yüzden etrafımdaki bilgisayar tamircilerine pek güvendiğimi söyleyemem sorunun psu da olduğuna emin miyiz maalesef deneme gibi bir şansım yok eğer sorunun psuda olduğuna kanaat getirirsek direk psu almam gerekebilir.
Hiçbir şeyden emin değilim. Sadece teori üretiyoruz burada. Denemeden bir şey bulma ihtimaliniz yok. SSD diskte sorunlu olabilir mesela. O diskte zamanında çok fazla sorun şikayet vardı nette aratabilirsiniz. HDD diskiniz varsa sistemi HDD diske kurup öyle deneyin. SSD diski sistemden sökün ama bunu denediğiniz zaman.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri