THH'den Kazandığım Dava Sonucu Ekran Kartım Elimde!!

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Selam Arkadaşlar,

19 Mayıs da vatan 5294 TL den Asus dual rx 6700 XT satışa sundu direk aldım bende piyasada o zamanlar en ucuz 13 bin TL civarında satılıyordu vatan fiyatlandırma hatası deyip iptal etti thh başvurdum ve karar benim lehime oldu ve sonunda vatan da ekran kartımı gönderdi!

Asus kampanyasından da yararlandığım için 3600 TL ye geldi şimdi ekran kartı zamanında konusu açmıştım @OceanLaB ve @ugur.gozaydin ekran kartı elinize ulaştığında bizide haber edersiniz demişti eski konuyu bulamadığımdan yeni konu açtım Herkese iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• IMG_20220805_111308.jpg
    IMG_20220805_111308.jpg
    891.3 KB · Görüntüleme: 19
Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Harbiden bedavaya gelmiş gibi olmuş hocam, güle güle kullanın milletce bu konularda başarılıyiz herkes de sizin gibi hakkını ararsa ihya oluruz :)

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Hocam hepinize teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ama ben sonuç benim lehime olmazsa diye xfx rx 6750 xt almıştım artık bunu satıp diğer ekran kartının parasını ucuza getirmiş gibi olucam :D

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam hepinize teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ama ben sonuç benim lehime olmazsa diye xfx rx 6750 xt almıştım artık bunu satıp diğer ekran kartının parasını ucuza getirmiş gibi olucam :D
Xfx i de satabilirsiniz Asus cashback almak isterseniz, alternatif fikir olması açısından söyledim ya da alan kullanıcı cashback dahilinde alır artık tercih sizin her türlü güzel fiyat :)

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Xfx i de satabilirsiniz Asus cashback almak isterseniz, alternatif fikir olması açısından söyledim ya da alan kullanıcı cashback dahilinde alır artık tercih sizin her türlü güzel fiyat :)
hocam xfxin ekran kartını kulannamaya başladım ben geleceği süre belli olmadığından thh süreci 2 ay sürdü dedim ekran kartı alayım kullanayım thh den karar benim lehime cıkarsa gelen kartı satarım elimdeki ekran kartını gene ucuza almış olurum diye düşündüm

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
hocam xfxin ekran kartını kulannamaya başladım ben geleceği süre belli olmadığından thh süreci 2 ay sürdü dedim ekran kartı alayım kullanayım thh den karar benim lehime cıkarsa gelen kartı satarım elimdeki ekran kartını gene ucuza almış olurum diye düşündüm
Olur hocam, her şekilde güzel fiyat içinize nasıl siniyorsa öyle yapabilirsiniz. Süreç yine de kısa sürmüş sayılabilir arkadaşım monitörü gönderdi 3 ayı geçti 4 olmak üzere hala devam ediyor

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Selam Arkadaşlar,

19 Mayıs da vatan 5294 TL den Asus dual rx 6700 XT satışa sundu direk aldım bende piyasada o zamanlar en ucuz 13 bin TL civarında satılıyordu vatan fiyatlandırma hatası deyip iptal etti thh başvurdum ve karar benim lehime oldu ve sonunda vatan da ekran kartımı gönderdi!

Asus kampanyasından da yararlandığım için 3600 TL ye geldi şimdi ekran kartı zamanında konusu açmıştım @OceanLaB ve @ugur.gozaydin ekran kartı elinize ulaştığında bizide haber edersiniz demişti eski konuyu bulamadığımdan yeni konu açtım Herkese iyi forumlar.
Bakın işte ne uğraşıcam deseydiniz şu an elinizde bu kart olmayacaktı ve 3600 TL'den mi satmayı düşünüyorsunuz ?

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Olur hocam, her şekilde güzel fiyat içinize nasıl siniyorsa öyle yapabilirsiniz. Süreç yine de kısa sürmüş sayılabilir arkadaşım monitörü gönderdi 3 ayı geçti 4 olmak üzere hala devam ediyor
Sürecin uzun veya kısa sürmesinin sebebini ben bölgeyler alakalı olduğunu düşünüyorum ben tokatta ikamet ediyorum şu an arkadaşın daha büyük bir şehirde ise daha fazla bir yogunluk vardır

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Bakın işte ne uğraşıcam deseydiniz şu an elinizde bu kart olmayacaktı ve 3600 TL'den mi satmayı düşünüyorsunuz ?
Ne uğraşıcam hayatta demezdim hocam öyle bir yapım yok :D 3600 tl den satmıcam tabiki piyasada satılan fiyatın altında satıcam ama ne zaman satıcagım da belli değil

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,159
Selam Arkadaşlar,

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bu tür olaylarda ne yapmak gerektiği ile ilgili detaylı konunu da okumuştum,
Umarım diğer kullanıcılar da bu gibi durumlarda hakkını aramanın ne kadar önemli olduğunu kavramıştır.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Sürecin uzun veya kısa sürmesinin sebebini ben bölgeyler alakalı olduğunu düşünüyorum ben tokatta ikamet ediyorum şu an arkadaşın daha büyük bir şehirde ise daha fazla bir yogunluk vardır
Sanmam hocam küçük sayılabilecek bir ildeyiz, bende kestiremedim neye göre beklediğini inanın.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Hayırlı uğurlu olsun hocam çok sevindim. Hakkınızı aramanız örnek alınası bir davranış. Firmalar alışmış pısırık müşteriye, nasılsa susar ses etmez deyip gönüllerince istediklerini yapabileceklerini sanıyorlar. Güzel bi tokat atmışsınız elinize sağlık

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri