Türk Telekom vs Netspeed

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Sonuna kadar okumadan yorum yapmayın!

Merhaba Dostlar,

Şu an Türk Telekom'un 16 Mbps internetini kullanıyorum ve interneti değişeceğiz.
( Altyapım 80 Mbps destekliyor ) Türk Telekom'u aradığımızda 80 Mbps interneti 170 TL'ye satıyorlar ( 2 yıl taahhütlü ) Netspeed ise ( 10 TL indirim ile ) 124 TL ama modem ise 275 TL bu parayı 2 yıla böldüğümüzde 11 TL yapıyor. Yani biz Netspeed'e ayda 135 TL vermiş olacağız ama taahhütlü olmadığından 2 yıla 170 TL'yi geçer diye düşünüyorum. O yüzden Türk Telekom daha mantıklı geldi.

Aile evinde olduğumdan Netspeed'deki fiyat artışı sıkıntı yaratabilir. Sizce ne yapmalıyım?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Türk telekom aslında pahalı fiyat vermiş ama Netspeed sıkıntı olabilir demişsiniz. Türk telekomu genelde kötülüyoruz çok sıkıntısı oluyor ama yüksek paketlerde sıkıntı olacağını sanmıyorum. İllaki sıkıntı yaşayan vardır fakat gidip şikayetvar ı açarsak her markanın kötü yorumu var. Ben olsam Türk telekomu seçerdim.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Ben düşük paket türk telekomda da bir sıkıntı yaşamıyorum ilerleyen vakitlerde fiyat artışlarından etkilenmemek istiyorsanız taahütlü bir paket şart maalesef.

Peki Kablonet paketlerine baktınız mı?

KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ben düşük paket türk telekomda da bir sıkıntı yaşamıyorum ilerleyen vakitlerde fiyat artışlarından etkilenmemek istiyorsanız taahütlü bir paket şart maalesef.

Peki Kablonet paketlerine baktınız mı?
Baktım ancak pahalı geldi.

KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Türk telekom aslında pahalı fiyat vermiş ama Netspeed sıkıntı olabilir demişsiniz. Türk telekomu genelde kötülüyoruz çok sıkıntısı oluyor ama yüksek paketlerde sıkıntı olacağını sanmıyorum. İllaki sıkıntı yaşayan vardır fakat gidip şikayetvar ı açarsak her markanın kötü yorumu var. Ben olsam Türk telekomu seçerdim.
Düşük paketlerde genelde hız yüzünden kötülüyorlar yüksek pakette sorun olmaz herhalde.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Düşük paketlerde genelde hız yüzünden kötülüyorlar yüksek pakette sorun olmaz herhalde.
Zaten düşük altyapıda hangi internet sağlayıcısına giderseniz gidin fark etmeyecektir.

Yüksek hızlarda sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum artık firmalar eskisi gibi değil daha düzgün internet veriliyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri