UDS.DangerousObject.Multi.Generic' Virüs nasıl kurtuluruz ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
ciddili sağa sola saldırmaya başlayabilirim artık. herşeyi gayet düzgün yapıyorum ne denildiyse internette her gördüğümü neredeyse yaptım çok bi işe yaramadı bu da tutmazssa sanırım elimdeki fincanı kırabilirim, bi ara sinirlenip eski laptop'uma vurmuştum çok sağlam bir titreme sesi duyarak mavi ekran yemiştim.İşte o gün anladım şiddetin çözüm olmadıgını :D.
Hocam şakasına takılıyorum aman sakın kendinize ya da cihazlara zarar vermeyin. Zaten daha önce tecrübe etmişsiniz. Bundan sonra benzer hata yapmazsınız zaten. İlerisi için büyük tecrübe oldu.

KS

TUK000

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam şakasına takılıyorum aman sakın kendinize ya da cihazlara zarar vermeyin. Zaten daha önce tecrübe etmişsiniz. Bundan sonra benzer hata yapmazsınız zaten. İlerisi için büyük tecrübe oldu.
Aynen öyle 6 yaşında indirdiğim virüslü vice city'in bile çok büyük tecrubeleri oluştu oysaki tek yaptıgı internet expoler'ı loopa almaktı :D bu benim için daha da tecrübe oldu artık nostalji falan yok :))

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Aynen öyle 6 yaşında indirdiğim virüslü vice city'in bile çok büyük tecrubeleri oluştu oysaki tek yaptıgı internet expoler'ı loopa almaktı :D bu benim için daha da tecrübe oldu artık nostalji falan yok :))
Nostalji sadece resmi adresten olursa güzel oluyor.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Aynen öyle de fifanın eski oyunları satan bir platforma denk gelmedim hala,Umarım zeki girişimciler bu harika fikirden yola çıkarak birşeyler yapar :)
Online ilan açıp, elinde istediğiniz oyunlar olanlar için aile hesabı için para önerebilirsiniz. Bazı key satış sitelerinde ellerinde eski keyler olabiliyor.

KS

TUK000

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Online ilan açıp, elinde istediğiniz oyunlar olanlar için aile hesabı için para önerebilirsiniz. Bazı key satış sitelerinde ellerinde eski keyler olabiliyor.
haklısın hocam da, yani eski oyunlara para vermek çok da mantıklı gelmiyor yani fifa 09 için para vermek hele ki bu dönemde aman uzak dursun.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
haklısın hocam da, yani eski oyunlara para vermek çok da mantıklı gelmiyor yani fifa 09 için para vermek hele ki bu dönemde aman uzak dursun.
Haklısınız. Bende aynı çelişkiyi yaşadım arcane oyunlarda. Amazon prime hediye edince kurtuldum sorundan. Ama dediğim gibi sürekli fifa alan birini bulup aile hesabıyla sorunsuz kullanabilirsiniz.

KS

TUK000

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Haklısınız. Bende aynı çelişkiyi yaşadım arcane oyunlarda. Amazon prime hediye edince kurtuldum sorundan. Ama dediğim gibi sürekli fifa alan birini bulup aile hesabıyla sorunsuz kullanabilirsiniz.
bulursam neden olmasın :)

bu arada konumuza dönelim kaspersky kuruluyor bir anormallik olursa ilk size söyleyeceğim birşey yapmadan merak etmeyin :).

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
bulursam neden olmasın :)

bu arada konumuza dönelim kaspersky kuruluyor bir anormallik olursa ilk size söyleyeceğim merak etmeyin :).
Zaten geç yatıyorum buralardayım. Tam tarama yapmadan önce güncelleyin mutlaka.

KS

TUK000

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kaspersky. Güncellemesini yapın.
şuan yüzde 56'da ve hiç bir şey bulunmadı ama tamamlanmasını bekleyeyim en iyisi. sıfırlamanın en kötü yanı güç planlarının gitmesi onları ayarlarsam sanırsam daha iyi performans alırım.

Kaspersky. Güncellemesini yapın.
ve şöyle bir bilgi vereyim 15 dakika önce 98gb boş alan vardı şimdi 92 oldu hayırlısı.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
şuan yüzde 56'da ve hiç bir şey bulunmadı ama tamamlanmasını bekleyeyim en iyisi. sıfırlamanın en kötü yanı güç planlarının gitmesi onları ayarlarsam sanırsam daha iyi performans alırım.

ve şöyle bir bilgi vereyim 15 dakika önce 98gb boş alan vardı şimdi 92 oldu hayırlısı.
Windows da arada işlem yapıyor ondandır muhtemelen. Virüs o kadar veri yemez genelde.

KS

TUK000

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Windows da arada işlem yapıyor ondandır muhtemelen. Virüs o kadar veri yemez genelde.
cumburlop..
1673809736784.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri