Umutsuz Olmayın

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
arkadaslar Ümit Özdag ın yaptıgı acıklamada bıze akp degılde chp yi destekledıgını kanıtladı sakın olaki kaybettik zaten dıyerek oy vermemezlik yapmayın bu bızım son sansımız

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
işte dediğim giib beyaz forumda siyaset konuşulabiliniyor ama hakaret yok herkes kimi destekliyorsa saygı duyuyor bu ortamı sağlamak zor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,153
işte dediğim giib beyaz forumda siyaset konuşulabiliniyor ama hakaret yok herkes kimi destekliyorsa saygı duyuyor bu ortamı sağlamak zor
Beyaz forum da siyaset konuşulması çok saçma herkes aşağılıyor mee koyun falan

KS

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
hocam sıze bır sey soracam sızce mhp nın sınan oganın oylarını almasına ragmen 12 alması normal mi en ıyı zamanında bıle 10 alan bır partı ıdı sızce calma oldumu

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,153
hocam sıze bır sey soracam sızce mhp nın sınan oganın oylarını almasına ragmen 12 alması normal mi en ıyı zamanında bıle 10 alan bır partı ıdı sızce calma oldumu
Mhp konusunda hayir chp de hdp ye vermek isremeyenler mhp ye basmis (dayim bende aynisini yaptık)

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
kapatılsın konu bence yoksa başka bir arkadaş gelip aşşağılarsa kavga cıkabilir

bu arada aşşağılama gibi şeylere denk gelmedim ben :D

KS

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
kapatılsın konu bence yoksa başka bir arkadaş gelip aşşağılarsa kavga cıkabilir

bu arada aşşağılama gibi şeylere denk gelmedim ben :D
haklısınız normal bır sekılde sordum sorumu sızlere danısmak ıcın ettıgım hakaret yuzundende ozr dılerım ama bence mhp oy caldı

Konu şuan gündemdeki olaylara göre normal sayılabilir. Eğer bir arkadaş sıkıntı çıkarırsa , hakarete başvurursa o zaman hallederiz :D
eyw hocam

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Konu şuan gündemdeki olaylara göre normal sayılabilir. Eğer bir arkadaş sıkıntı çıkarırsa , hakarete başvurursa o zaman hallederiz :D
ehm ben konudan yavaşça cıkıyımda :D

hadi size iyi tartışmalar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri