Soru Üni İçin Laptop Ve Telefon İhtiyacım Var Fikirleriniz Çok Önemli

Than SKYWALKER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
İşlemci
İnternette Hızlı İşlem Yapabileceğim Güncel Uzun Ömürlü Bir Model Olsun Yeterli
Ekran Kartı
Oyun için Kullanmayacağım Ama Gereksinimlerini Karşıladı İstiyorum
Arkadaşlar Herkese iyi Forumlar Elimde 60.000 TL Bütçem Var Ve Aklımda birtakım Sorular Var Telefonum Resmi Note 9 Pro Ve Uzun Süredir Kullanıyorum Artık Vadesini Dolduralı Çok Oldu Üniversiteye Gidiceğim İçin Bir Karar Aldım Elimde 50.000 TL param var ve RX 6700 Ryzen 5 5600 lü Kasamı Da Satıp Bütçemi 60.000 TL ye Çekeceğim Aklımda Şöyle Bir Soru Var Bir Macbook Yada Laptop Alıp Paranın Kalanına Daha Uygun Güncel Bir Telefon Almak mı Daha Mantıklı Yoksa Laptop ı Fln Boşverip Uzun Ömürlü Kullanabileceğim 0 Bir iPhone 15 Plus Yada 2. El iPhone 14 Pro Veya S23 Ultra Gibi Bir Telefon Almak Gibi Fikirlerim Var Elimdeki Masaüstü Bilgisayarı İlk Aldığımda Çok Oyun Oynuyordum Şuan Yüzünü Açıp Bakmıyorum Bile PC İle Çok İşim Olmuyor Ama Üniversite Yani İhtiyaç Da Duyabilirim Siz Ne Düşünüyorsunuz Laptop Almalımıyım Almalıysam Eğer Ne Tür Bi Laptop Bana Yeter İhtiyaçlarım İse Şöyle İnternet Tarayıcılarında Hızlı Ve Seri Şekilde Dolaşmak Dizi Film Gibi İçerikler Tüketmek Ve En Önemlisi Uzun Ömürlülük Ve Mobilite Yani Rahat Taşınabilir Olması Dış Görünüşü de Sade Yada Karizmatik Olursa Çok Güzel Olur Sizin Düşünceleriniz Nedir Fikirlerinizi Aşşağı Bekliyorum Tekrar Teşekkür Ediyorum İyi Forumlar <3

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
bence telefona o kadar önem vermiyorsan 15k lık telefonlar bile işini görür donmaz kasmaz takılırsın samsung a34 bandındakiler mesela. kalan paranın bir kısmıyla da güzel bir bilgisayar alırsın her işini görür sunumdur derstir çizimdir arada oyundur. yani 60bin bütçen varken hepsini harcamak yerine onu üni zamanıda kullanabilirsin

KS

Than SKYWALKER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
bence telefona o kadar önem vermiyorsan 15k lık telefonlar bile işini görür donmaz kasmaz takılırsın samsung a34 bandındakiler mesela. kalan paranın bir kısmıyla da güzel bir bilgisayar alırsın her işini görür sunumdur derstir çizimdir arada oyundur. yani 60bin bütçen varken hepsini harcamak yerine onu üni zamanıda kullanabilirsin
Ailem ve arkadaşlarım da böyle düşünüyor yanıtın için teşekkür ederim cansın <3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri