Virüslü PC'den format flashı hazırlamak

DicDall

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar,
Yeni toplama kasa için usb ye windows 11 ISO atmam gerekiyor fakat format flashını hazırlayacağım başka pc de virüs olma olasılığı var. Hazırlasam yeni kurduğum sisteme windows 11 i kursam sıkıntı yaşar mıyım?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Merhabalar,
Yeni toplama kasa için usb ye windows 11 ISO atmam gerekiyor fakat format flashını hazırlayacağım başka pc de virüs olma olasılığı var. Hazırlasam yeni kurduğum sisteme windows 11 i kursam sıkıntı yaşar mıyım?
Eğer sorun olmassa güvenilir bir bilgisayarda iso hazırlayın yada internet cafede (bi iki elde valo felan atarsınız).:D

KS

DicDall

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Eğer sorun olmassa güvenilir bir bilgisayarda iso hazırlayın yada internet cafede (bi iki elde valo felan atarsınız).:D
Aslında çalıştığım net cafedeki pc'den atacağım fakat adam mining vs. yaptığı için pek güvenmiyorum. Net cafedeki kasanın birine kaspersky deneme sürümünü indirip tarattıktan sonra usb ye windows 11 i atmayı düşünüyorum :D

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Aslında çalıştığım net cafedeki pc'den atacağım fakat adam mining vs. yaptığı için pek güvenmiyorum. Net cafedeki kasanın birine kaspersky deneme sürümünü indirip tarattıktan sonra usb ye windows 11 i atmayı düşünüyorum :D
Yakınınızda arkadaşınız felan varsa ondan da iso hazırlayabilirsiniz içiniz rahat olur.

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
önce virüsle temizleyip (malwarebytes ile )sonra usb ye atsanız ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri