Öneri Yeni Masaüstü Bilgisayar Almak Istiyorum Hazır Sistem Önerebilirmisiniz

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
Amd Ryzen 5 8400 F benzeri olabilir
Ekran Kartı
nvidia olur amd olur farketmez
4060 veya benzeri bir ekran kartlı bir sistem önerebilirmisiniz oynıcagım oyunlar fortnite apex ve benzeri oyunlar iyi performans alabilceğim hazırsistem önerebilirmisiniz bilgisayar işlerinden çok anlamam max bütçem 27 K

KS

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Eğer bir tık daha çıkabilirsen bunu önerebilirim
peki kanka sence https://www.incehesap.com/corax-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-37238/ bu nasıl

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773

caakmakyakup

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
nereden kıssan kardır buradaki işlemci fazla bence ryzen 5 5600 gayet yeterli ve uygun olur , otomatikman ram larda 3200 mhz ye düşürülür ve 700 w biraz fazla kaçmış

caakmakyakup

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
KS

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bu arkadaşın m2 ssd sini arttır geri kalanı gıcır f/p gerçekten
anladım brom ama nedense içime sinmedi çok öneri aldım çevremden ve nedense hep alakasız kime güvenceğimi şaşırdım doğrusu napacağımı bilmiyorum cidden kafam çok karıştı oynığacım oyunlarda zaten belirttiğim gibi belki yüksek sistem gereksinimli hikaye oyunları oynarım arada o kadar ama cidden napıcağımı şaşırdım

Meraviglioso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
anladım brom ama nedense içime sinmedi çok öneri aldım çevremden ve nedense hep alakasız kime güvenceğimi şaşırdım doğrusu napacağımı bilmiyorum cidden kafam çok karıştı oynığacım oyunlarda zaten belirttiğim gibi belki yüksek sistem gereksinimli hikaye oyunları oynarım arada o kadar ama cidden napıcağımı şaşırdım
Hiç karışmasın kafan yukarıdaki her 2 sistemde sana problem çıkaracak sistemler değil, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin herhangi birini.

caakmakyakup

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
acele etme kardeşim içine sinmeyen hiç bişeyi alma , bilmediğin konu olursa bu tarz sitelere yazarsın yada kısaca internette araştırmanı yaparsın halledersin

KS

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Peki vatanda böyle bir hazır sistem nasıl olur ekleme olarak M2Ssd yi Crucial 1 TB yaptım 27.421 TL oldu ya parça parça toplayamayacağım için daha çok hazır sistem tercih etmek istiyorum o yüzden inatla hazır sistem soruyorum şimdiden kusuruma bakmayın
https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-8g-oc-a620m-h-500gb-ssd-16gb-ram.html
uzun süre idare eder derseniz direk bunu yapıştırcam
Monitör olarakta şöyle bişey düşündüm bunun hakkındada fikir ve önerileriniz varsa seve seve dinlerim teşekkür ederim

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Peki vatanda böyle bir hazır sistem nasıl olur ekleme olarak M2Ssd yi Crucial 1 TB yaptım 27.421 TL oldu ya parça parça toplayamayacağım için daha çok hazır sistem tercih etmek istiyorum o yüzden inatla hazır sistem soruyorum şimdiden kusuruma bakmayın
https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-8g-oc-a620m-h-500gb-ssd-16gb-ram.html
uzun süre idare eder derseniz direk bunu yapıştırcam
Monitör olarakta şöyle bişey düşündüm bunun hakkındada fikir ve önerileriniz varsa seve seve dinlerim teşekkür ederim
Poweri tavsiye etmem .O windforce e.kartı fazla ısınır.

ugvrxs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Reis sana konudan bağımsız bir şey söyliyeyim MPK işlemci yani kutusuz işlemci alma garantisi olmuyor diye biliyorum

KS

HaŞKeK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Reis sana konudan bağımsız bir şey söyliyeyim MPK işlemci yani kutusuz işlemci alma garantisi olmuyor diye biliyorum
Dostum biraz araştırdım garanti ile bir ilgisi yokmuş sadece amaç nakliyede masrafı düşürmekmiş

Şu.

1 TB m2 ekliyip bunu alıcam dostum her şey için teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri