Yeni Sistem BUGÜN Çıkacak!!

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Zaten Türkiyeye yeni geliyor yazmış.İngilizce sitelere bakabilirsin hem kartın tanıtımını yapacak hemde sistem çıkacak büyük ihtimal
Youtube üzerinde testleri var gördüm. Ben nedense RX6800 Core gibi aynı şekilde RX6700 de var diye biliyordum ama bayağı 1 senedir böyle düşünüyordum , herhalde yanlış görüp karıştırmışım.

Sitesinde de paylaşılmış şimdi fark ettim.
1662030515569.png

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Selam dostlar,

Son zamanlarda konular açılıyordu sistem ne zaman gelecek diye ve bazı kısım orta seviye sistem istiyordu. Bu haber biraz onlara göre.
RTX 3060Ti ve 3070 arası bir kart ile 800+ stoklu bir sistem gelmesi planlanıyor.
Kullanılacak kart Türkiye'ye ilk defa geliyormuş ve büyük ihtimalle ilk PC Hocasında görülecek.
Sistem AMD kart ve AMD işlemci ile çıkacak. Hediye de edilecek. İsteyenler fotoğraflardan detayları daha iyi okuyabilir.
En azından insanların neyi bekleyeceğini bilmesi iyi oluyor. Çünkü belirsizlik olunca insan elindeki fırsatları da kaçırabiliyor.
Hatta geçenlerde de başka bir konuda örneklendirmiştim, insanın kafasında bir sürü soru işareti oluyor.
İnsanlar "Acaba bunu alsam mı, yoksa almasam mı, PCH sistem gelecek mi, ya gelmezse, ya gelirse ama bütçem yetmezse, ya bütçem yeterse ama bundan kötü çıkarsa, vs. vs. vs." falan diye kararsız kalıp, sonrasında tüm sistemleri kaçırabiliyor.
Böyle olunca en azından neyi beklediğini biliyorsun. "Hmm kart bu seriden. Markası da buymuş, o zaman şu fiyatlarda olur, şöyle olur, böyle olur vs."
İnsan daha tutarlı hareket edebiliyor. Severiz. (y)

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Çok haklısınız. En azından iki üç parçanın bilgisi aktarılırsa herkes bütçesi doğrultusunda kendi yönünü belirler ve dediğiniz gibi kafa karışıklılığı veya o mu bu mu ikileminde kalmazlar.

enesNFT

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Evet AMD kart ama yeni gelecek ve TR de ilk gibi bir şey olacak ben daha değişik bir şey bekliyorum. Belki bilinmedik bir marka yada modeldir ama 6650XT olmaz bence.
hocam ben pch f6 aldım geç geleceği anlaşıldı biraz planladığım gibi olmadı. Her neyse ama siz bundan sonraki sistemler için şimdiden sistemleri hazırlamaları konusunda hangi firma ile anlaşıldıysa görüşme sağlatabiliyor musunuz? İnsanlar için daha sevindirici olur. Tabii böyle bir imkan sağlayabiliyorsanız isteyebiliyorsanız. Teşekkürler.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
hocam ben pch f6 aldım geç geleceği anlaşıldı biraz planladığım gibi olmadı. Her neyse ama siz bundan sonraki sistemler için şimdiden sistemleri hazırlamaları konusunda hangi firma ile anlaşıldıysa görüşme sağlatabiliyor musunuz? İnsanlar için daha sevindirici olur. Tabii böyle bir imkan sağlayabiliyorsanız isteyebiliyorsanız. Teşekkürler.

hocam firmanın iç işleyişi kısmına çok karışabileceklerini sanmıyorum. Sadece ne zaman kargoda olacağı bilgisini alırlar sanırım

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Selam dostlar,

Son zamanlarda konular açılıyordu sistem ne zaman gelecek diye ve bazı kısım orta seviye sistem istiyordu. Bu haber biraz onlara göre.
Ekli dosyayı görüntüle 6138
RTX 3060Ti ve 3070 arası bir kart ile 800+ stoklu bir sistem gelmesi planlanıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 6139
Kullanılacak kart Türkiye'ye ilk defa geliyormuş ve büyük ihtimalle ilk PC Hocasında görülecek.
---
Ekli dosyayı görüntüle 6140
---
Sistem AMD kart ve AMD işlemci ile çıkacak. Hediye de edilecek. İsteyenler fotoğraflardan detayları daha iyi okuyabilir.
Taner hoca işi seri üretime geçirdi sanırım :).Evet RX 6700 olucak ekran kartı sanırım 10 GB bir model.Eğer ki stoklar 800 ve üzeri gibiyde Büyük ihtimal B550 anakart olabilir.

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Taner hoca işi seri üretime geçirdi sanırım :).Evet RX 6700 olucak ekran kartı sanırım 10 GB bir model.Eğer ki stoklar 800 ve üzeri gibiyde Büyük ihtimal B550 anakart olabilir.
Stok sayısı çok iyi. B550 gelirse çok mükemmel olur ama fiyatı olumsuz etkiler gibi.

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106
Tahmini sistemi söylüyorum
İtopya ise klasik spec05 veya spec delta rgb
Cv650
R5 5600
B450
Rx 6700
Kioxia 500gb M2 (Allah'ın emri)
Corsair veya gskill 8x2 ram

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Tahmini sistemi söylüyorum
İtopya ise klasik spec05 veya spec delta rgb
Cv650
R5 5600
B450
Rx 6700
Kioxia 500gb M2 (Allah'ın emri)
Corsair veya gskill 8x2 ram

itopya ile 800 stok hiç denk gelmedim hocam yüksek ihtimal orası değildir bende spec delta kasa seziyorum :D

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
6700 gelmesin ya daha iyi bi kart gelsin fiyatı bir tık yüksekte olsa olur :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri