Youtube ve Twitch için 1080p 60fps Kamera(25 mayıs 2022)

kerem.sercan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Merhabalar Öncelikle
Youtube ve Twitch için yayın ve kayıt için kamera arıyorum bir çok ürün var baktıkça daha da kararsızlaşıyorum.
Bütçe olarak 5-6k
Şimdiden teşekkürler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Logitech brio daha iyi değil mi? En azından 4k var
Hayır hiç başarılı değil o kamera. Zaten eleştirilerine bakarsanız dediğime sizde geleceksiniz. Düşük performansı, akıcılığı vs. 5 üzerinden en fazla 3.5 puanlık bir ürün. Beğenenler prof. yayın yapmıyordur. İş odaklı ve genel kullanım için alınabilir ama ona lafım yok ama yayın için önerebileceğim bir ürün değil. Sizin açıklamada yazan G920S PRO ürünü daha iyi bir yayıncı ürünü.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Uğur hocam tavsiye için teşekkür ederim
Önemli değil. 1080p için bildiğim en iyi kamera bu ürün. Görüntü kalitesi, focus vs. ve hızı oldukça iyidir. Eksiği yok mu her üründe olduğu gibi var ama çok büyük eksiler değil. En büyük eksiği fiyat ama CORSAIR(ELGATO) markası zaten fiyat konusunda hep yüksek fiyat ürünler satıyor.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Hayır hiç başarılı değil o kamera. Zaten eleştirilerine bakarsanız dediğime sizde geleceksiniz. Düşük performansı, akıcılığı vs. 5 üzerinden en fazla 3.5 puanlık bir ürün. Beğenenler prof. yayın yapmıyordur. İş odaklı ve genel kullanım için alınabilir ama ona lafım yok ama yayın için önerebileceğim bir ürün değil. Sizin açıklamada yazan G920S PRO ürünü daha iyi bir yayıncı ürünü.
Evet 920s pro çok iyi bir model. 699₺’ye almıştım. 3 ay falan oluyor. Asusun Rog eye diye bir modeli var. 1080p 60fps. Daha düşük bir fiyatı var. Elgatodan iyi değildir. Ama fiyat olarak başarılı mıdır acaba? 60 fps görüntü vermek için gerekli bana. Ama bütçem elgatoya yetmez.

KS

kerem.sercan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Önemli değil. 1080p için bildiğim en iyi kamera bu ürün. Görüntü kalitesi, focus vs. ve hızı oldukça iyidir. Eksiği yok mu her üründe olduğu gibi var ama çok büyük eksiler değil. En büyük eksiği fiyat ama CORSAIR(ELGATO) markası zaten fiyat konusunda hep yüksek fiyat ürünler satıyor.
Aslında şuan yaşadığım sorun yayın ve kayıtları ben 1080p 60 FPS alıyorum arkadaşım hediye olarak bana monster pusat 1080p 30 FPS bir kamera aldığı için bilmeden.
Video kayıtlarını editlerken kamera ve ana kayıt Frame kaybına uğruyor ve bunu çözemediğim için 60fps bir kamera sorunumu kökten çözücektir diye düşünüyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Evet yayını 1080p 60 FPS alırsanız edit işinde görüntü FPS ve kalitesinde çok uğraşmazsınız, doğrudur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri