AKBLT kullanıcısının son içeriği

1. AKBLT

Corsair Mp600 Core XT 1 Tb Yazma Ve Okuma Hızları Aşırı Düşük

Merhabalar, PCIe 4.0 arayüzü olan Gigabyte B550M DS3H model anakarta sahibim Hepsiburada üzerinden aldığım fakat bu PCIe 4.0 arayüzüne yine PCIe 4.0 Corsair MP600 Core XT 1 TB M.2 SSD'yi takınca Crystal Disk Mark'ta çok absürd derece düşük yazma/okuma hızlarına ulaşıyorum. Bu konuda yardım...
  2. AKBLT

Soru RTX 3060'A Overclock Hakkında Anlamadığım Bir Nokta

Merhaba. Elimde aktif olarak olarak kullandığım Asus Tuf RTX 3060 12 GB LHR model bir ekran kartı var ve denemek için +170 Core Clock ve +1200 Memory Clock verdim sonra 3DMark'tan Port Royal dahil birkaç ayrıca test yaptım benchmark olarak hiçbirisinde problem çıkmadı fakat oyun oynarken crash...
  3. AKBLT

5600 İçin 120Mm Hava Soğutma Önerisi

Ryzen 5600 ve Arctic Freezer 34 eSports DUO kullanan birisi olarak bu soğutucuyu tavsiye ederim hatta Battlefield 2042'ye gireceğim birazdan bir aksilik olmazsa işlemci soğutucusunun performansını gösteririm duruma göre. Düzenleme: Buradan da görebilirsiniz gayet güzel bir soğutması mevcut...
  4. AKBLT

Kız Arkadaşım Doğum Günü Hediyesi Olarak RTX 4080 Almış

Konuya gelecek mesajları merak ettiğim için bir mesajda ben bırakayım bildirim almak adına :D
  5. AKBLT

Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

@Atalayq @Selman TatarOğlu teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.
  6. AKBLT

Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Birde konuyu kirtletmek gibi olmasın ama ana mesajda yazmıyordu dikkat ettiğim kadarıyla bu yüzden bir sormak istedim. Acaba bu promosyon/indirim kodlarının süresi var mı? Mesela bana çıktı diyelim ne kadar bir zamanda kullanmam gerekli bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi?
  7. AKBLT

Merhaba. 1 TB M.2 SSD'ye ihtiyacım var eğer bana çıkarsa almak isterim. Teşekkür ederim bu indirimde emeği olan herkese.
  8. AKBLT

Soru İnno 3D 3060Ti İyi Midir ?

Merhaba arkadaş 3060 Ti'yi sormuş siz 3060 linki atmışsınız ilk başta düzeltin bence yanlışlıkla da olsa onu almasın şimdi :)
  9. AKBLT

Overclock Hakkında Sorular

Tamamdır teşekkür ederim ilginiz için. Overclock işlemlerini geri aldım, sıfırladım şuanda sadece XMP vs. açık ekstra bir durum yok PC'de.
  10. AKBLT

Soru Go Mu Ho Mu?

Hayırlı olsun. 1 yıl önce madencilik vs. yüzünden 13 bin TL vermiştim RTX 3060'a o geldi aklıma nedense neyse umarım iyi günlerde oynarsınız, attığınız headshot olsun :)
  11. AKBLT

Merak ettim en fazla ne kadar sistemim performanslı çalışacak overclock ile diye bu sebepten böyle bir deneme de bulundum. Ayrıca oyunlarda vs. performans artışı olacak mı merak ettiğimden yapayım dedim.
  12. AKBLT

Soru Anakart Seri Numarası Nerede Yazar?

Anakartın kutusu üzerinden de bakılabilir diye biliyorum. İnternetten arattığımda mesela Asus için böyle bir görsel buldum: Ek olarak bende ASRock anakart olduğundan sitesinde bu şekilde bulabiliyorum burada model no'su belirtilmiş ama serial no'da görüldüğü için atayım dedim belki bir...
  13. AKBLT

Merhaba. Elimde Ryzen 5600 işlemci ve Arctic Freezer 34 DUO eSports hava soğutma ben bu işlemciyi şuanda 4.6 GHz'ye overclock yaptım Cinebench'te 10 dakika multi core ve single core test yaptım 12 bine yakında multicore, 1500 küsür de single core puanı aldım fakat sorum şu Prime95'te 'worker...
  14. AKBLT

Oyun içi çektiğiniz fotoğraflar

15. AKBLT

Oyun içi çektiğiniz fotoğraflar

Geri