Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
HP Pavilion laptopum kapasitesi şuan 240GB yükseltemek için M2 SSD ye talibim hocam. Eğer laptop içinde alternatif 16gb 3200mhz ram var ise onada talip olmak isterim.

Son düzenleme:

Uyumsuz50

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Öncelikle @OceanLaB abimin firmalarla arasında bulunan husumetlerin devamını dilerim. m2 ssd ihtiyacım olan üründür. @OceanLaB abim 2 bombadır süregelen ürünlerden hep ihtiyacım olanı ayarlıyor. Sıvı soğutucuyu kazanamadık ama bu m2 ssd den ümitliyim. İnşallah kazanırım.

Furkan1644

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sabahtan beri uyguna 1 TB ssd arıyorum, biri diyor drami yok biri diyor hızı şöyle kimse düşünmüyor bu ssd ne kadar yazan kişi acaba alabilir mi diye , ilaç gibi düştü önüme vallahi sabırsızlıkla bekliyorum.

Darfa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Merhaba,

Daha öncede konu açmıştım, laptop'um için 1tb lık ssd arıyordum. Apacer 1tb ssd için hala verilmemiş indirim kodu varsa, alabilirsem çok sevinirim. 🙏🙏

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Selamlar dostlar,

Yine PC Hocası Forum'a özel mükemmel ürünler ayarladım. İncehesap.com ile birlikte yaptığımız bu kampanyada geçen hafta size "hangi ürünler gelsin?" diye sorduğumda RAM ve M2 SSD birinci çıkmıştı. Şimdi ürünleri ve modelleri ayarladık.

Ekli dosyayı görüntüle 17646

Detaylar şöyle;

1- Team T-Force Vulcan Z (2x8) 16GB 3200MHz CL 16 RAM'ler 599 TL inecek.

• Ürün Linki:

Ekli dosyayı görüntüle 17643

2-) Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 SSD'ler 799 TL inecek.

• Ürün Linki:

Ekli dosyayı görüntüle 17644

3- Razer Opus X Mercury White oyuncu kulaklığı ise 999 TL inecek.

• Ürün Linki:

Ekli dosyayı görüntüle 17647

KODLAR NASIL KULLANILIYOR?

İlgili linke gittikten sonra, size özel mesaj yolu ile gönderdiğim kodu "Çek-Promosyon Kodu Kullan" bölümüne tıklayarak yazıyorsunuz. Ardından kodu onayladığınızda fiyat otomatik olarak sepette düşüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 17648

KATILIM KOŞULLARI

1-) Tüm PC Hocası Forum üyeleri katılabilir. Almak isteyenler ilgili üründen hangisi istediğini yoruma özgün şekilde fikirlerini belirterek yazması yeterlidir. Örneğin: Yeni PC topluyorum Team T-Force Vulcan Z RAM modellerini almak istiyorum. İhtiyacım olan ürün buydu." gibi yorumlanabilir.

2-) Önceki kampanyadan ürün alan kullanıcılar YİNE KATILABİLİR. Ancak öncelikli olmayacaklar. Stoklar kaldığı sürece faydalanabilirler.

3-) Her üründen 10'ar adet belirlenmiş olup, toplam 30 adet stok mevcut. Her bir kullanıcıya yine kodları ben özelden PM yolu ile göndereceğim. Tüm kodlar 1'er kullanımlıktır ve ayrı ayrı kodlar belirlenmiştir. AL-SAT yapan kullanıcı tespit edilecek olursa, forumdan uzaklaştırılacaktır. (Geçen hafta örneğini hep beraber yaşadık.)

4-) Katılımcılar arasından forumdaki rütbe, mesaj sayısı ve konu sayısı göz önünde bulundurularak "hak sahibi" kişiler belirlenecek. Amacımız forumda emek veren, insanlara yardımcı olan kullanıcıların öncelikli olarak faydalanmasıdır.

Herkese şimdiden hayırlı olsun. Forum'a özel bu kampanyaya destek veren İncehesap'a teşekkür ederim.
efsane BOMBA gibi BOMBA

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Öncelikle @OceanLaB abimin firmalarla arasında bulunan husumetlerin devamını dilerim. m2 ssd ihtiyacım olan üründür. @OceanLaB abim 2 bombadır süregelen ürünlerden hep ihtiyacım olanı ayarlıyor. Sıvı soğutucuyu kazanamadık ama bu m2 ssd den ümitliyim. İnşallah kazanırım.
hocam husumet derken yanlıs bır kelıme oldu sanırım :D husumet olmayacak orda

AyazHabip

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aynı ramler den var bende, 16 gb ram kullanıyorum yeni çıkan oyunlara bakılırsa 16 gb ram yeterli olmayacak gibi. Upgrade amaçlı satın almak istiyorum teşekkürler.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
Ram ve ssd fiyatı çok iyi. Ama kulaklık fiyatının daha iyi olmasını beklerdim. Hali hazırda gaming gecelerinde aynı fiyata iniyor. Daha iyi fiyatı olsa kulaklık talebinde bulunurdum. Şu durumda kod talep etmiyorum. Alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Özellikle ssd indirimi bulunmaz. Yönetici arkadaşlara teşekkürler. Umarım daha iyi bir kulaklık indiriminde kod alabilirim.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Birde konuyu kirtletmek gibi olmasın ama ana mesajda yazmıyordu dikkat ettiğim kadarıyla bu yüzden bir sormak istedim. Acaba bu promosyon/indirim kodlarının süresi var mı? Mesela bana çıktı diyelim ne kadar bir zamanda kullanmam gerekli bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi?
Evet belirli bir süresi oluyor. Dm den kod gelirse geçerlilik tarihi de yazıyor

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
Birde konuyu kirtletmek gibi olmasın ama ana mesajda yazmıyordu dikkat ettiğim kadarıyla bu yüzden bir sormak istedim. Acaba bu promosyon/indirim kodlarının süresi var mı? Mesela bana çıktı diyelim ne kadar bir zamanda kullanmam gerekli bilen arkadaşlar varsa yazabilir mi?
Kazananları açıkladığında son kullanım tarihi vericek. Daha sonrasında o tarihe kadar kullanılmayan kodları yedeklere vermeye başlayacaklar.

Bünyamin Karameşe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Mühendislik öğrencisiyim 240 gb hafiza yetmedigi icin m2 ssd arayışındayım bu teklifle ssd sahibi olmak isterim.

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Ram ve ssd fiyatı çok iyi. Ama kulaklık fiyatının daha iyi olmasını beklerdim. Hali hazırda gaming gecelerinde aynı fiyata iniyor. Daha iyi fiyatı olsa kulaklık talebinde bulunurdum. Şu durumda kod talep etmiyorum. Alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Özellikle ssd indirimi bulunmaz. Yönetici arkadaşlara teşekkürler. Umarım daha iyi bir kulaklık indiriminde kod alabilirim.
evet kulaklık fıyatı bence de cok dusmemıs ben gecen hafta 1099 tl ye aldım mesela 99 tl lık ındırım yakısmamış :D sanırım incehesap her urune 100 tl ındırım koymuslar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri