anildemir kullanıcısının son içeriği

1. anildemir

Kulaklıktan Cızırtı Aci̇l Abi̇ler

girişlerini kontrol et, eğer kasanın arkasındaysa önüne takıp dene bak bakalım aynı ses gelecek mi. bir de steelseries gg programı üzerinden ayarlarını kontrol et.
  2. anildemir

45.000-60.000 TL 50000K Bütçe Sistem Önerisi

Bütçeye monitör ve ekipmanlar dahil olacak mı?
  3. anildemir

Hazır Sistem Önerisi

Arkadaşın attığı linkler güzel gibi ama tavsiyem 5500'den uzak durman yönünde. Hiç beğenmedim.
  4. anildemir

Hangisini Almalıyım?

selamlar, yorumlarınız için teşekkür ederim. ancak neredeyse asus ile aynı para olan B550 Gaming X v2 modelini tercih edeceğim gibi duruyor. Sizce nasıl?
  5. anildemir

Hangisini Almalıyım?

Merhaba, Asus B450M DRAGON kullanıyorum Ekran kartım msi suprim 3070ti, işlemcim 5700x, 16gb ram mevcut. Değiştireceğim ama hangisi daha iyi karar veremedim. Yardımcı olur musunuz? https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-b550m-k-4733mhz-oc-ddr4-soket-am4-m-2-hdmi-dp-matx-anakart.html...
  6. anildemir

Psu Tavsiyesi Acillll ( 4-6K Bandında)

merhaba konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum. herhangi bir oyunda özellik pubg diyebilirim bir yerde 250 fps alırken aniden 100-90-80'lere düştüğün oluyor mu?
  7. anildemir

3070Ti - 5700X Ani Fps Düşüşleri Ve Gereksiz Yırtılmalar.

Arkadaşlar merhaba öncelikle sistemimi sizinle paylaşayım; - Msi Suprim 3070ti 8gb - Ryzen 7 5700x - Cooler Master Liquid 240L v2 - B450m Dragon - 3200Mhz Gskill 16GB Ram - Acer 165hz 1080p monitör - Corsair RM750W 80 Gold PSU Şimdi sorum şu şekilde, PUBG'de 2000 saate yakın bir deneyimim var...
  8. anildemir

PC Oyun Oynarken Aşırı Kasıyor

temizinden win10 yapıştırın gitsin, en azından ram ssd bütçenize biraz zaman tanır psikolojik olarak :)
  9. anildemir

R5 5600 Rx6700Xt Fps Drop

oyun ayarlarınızı atar mısınız?
  10. anildemir

PC Oyun Oynarken Aşırı Kasıyor

ram ssd yükseltmesi yapabilirsiniz. ayrıca son olarak ne zaman temiz format attınız? gereksiz uygulamalar bellek tabanınızı işgal ediyor olabilir.
  11. anildemir

Klavye Önerisi 1500Tl

https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-gamepower-suki-tkl-rgb-outemu-blue-switch-kablolu-mekanik-oyuncu-si-fiyati,316412762.html compactlar hoşunuza gidiyorsa alınır, gamepower klavyelerinde bugüne kadar sorun yaşamadım. ama markanın kronik hikayeleri çok bilginiz olsun.
  12. anildemir

Yardım Garip Bir Ses Geliyor Çözemedim?

hocam psu kaç watt? oyunu alt tab'a alınca ses kesiliyor, tekrar açınca ses geliyor mu?
  13. anildemir

Yardım PCH Goat V2 Düşük Fps Sorunu

experience'de optimize ayarlar yerine kendi ayarlarını kullan. denetim masasından da gereksizleri kapatıp performansa ayarla. bir de videoda ki ölüm kalım maçı ile normal maç arasında fark oluyor bu arada oyunlarda. youtube'da binlerce ayar var deneyebilirsin.
  14. anildemir

17.000-20.000 TL Incehesap Sistemi Alınır Mı

f/p midir bilmem de işlemciye hiç güvenme birader ya... cidden çok kötü
  15. anildemir

Bilgisayarım Donuyor Ve Restart Atmam Gerekiyor

Şu an tekrardan söküp daha sağlam taktım. Gözlemleyeceğim.
Geri