arda77 kullanıcısının son içeriği

1. A

7K Kablosuz Maus

bu mauslar bütçemin oldukça altında kaliteli olduğu sürece sorun deyil ama emin olamadım gerçi maus için ne kadar para gerekir ki teşekkür ederim.
  2. A

7K Kablosuz Maus

bütçem 7k kablosuz , rgb ve siyah bir maus arıyorum kesinlikle siyah olmalı ne alabilirim bide maus pad 120*60 lık bitane iyi olur bazı piyasadaki mauslar farklı şekillere sahip yan duruyorlar değişik değişik mauslar valla normal ve şık görünümlü birtane arıyorum
  3. A

Bu Sisteme Hangi Monitör Alınmalı

merhaba elimdeki sistem şuanda bu linkteki https://www.incehesap.com/pch-s-class-1-1-oyuncu-bilgisayari-fiyati-47432/ ve benim monitör hakkında fazla bilgim yok bütçem 7-8 k 24 inç 2k kavisli olursa sevinirim cs , mc , valo ,lol , hikayeli oyunlar , 2d / 2.5d ve kuş bakışı oyunlar oynuyorum...
  4. A

Herkes Dikkat Etsin Lütfen

hesabımı herhagibi biri ile paylaşmadım ve paylaştığımı söylemedim. insanların dikkat etmesi için bu mesajı yazdım şuanda bir sıkıntı yaşamıyorum riot games saolsun çözdüler sorunumu. daha yeni hesap açıp insanlara bu şekilde davranman kırıcı
  5. A

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

tutmadı telefonum yok :D alttaki masasında peçete var temiz veya kirli peçete
  6. A

Herkes Dikkat Etsin Lütfen

Merhaba, Ben Yiğit ve yakın zamanda bir olay yaşadım ve bu konuda oyuncuların gerçekten dikkat etmesi gerek. Yakın zamanda riot hesabım çalındı bir kullanıcı bir şekilde hesabımın şifresine ulaştı. Bu kişi ile iletişime geçmeyi başardım, adını öğrenip ip adresini buldum oyun...
  7. A

Bütçem En Fazla 800 TL Hangi Fareyi Almalıyım?

2. el bi maus aramıyorum ve 0 fiyatıda benim bütçemi aşıyor
  8. A

Bütçem En Fazla 800 TL Hangi Fareyi Almalıyım?

Selamlar, illaki bütçe sınrında maus olmasına gerek yok altındada olabilir benim bulduklarım bunlar ve beyaz bi maus arıyorum hediye için...
  9. A

Hangi Kasadaki Güç Kaynağını Almalıyım ? Markalar Hakkında Pek Bilgim Yok Yardımcı Olursanız Sevinirim

GameBooster GB-W002B 650W 80+ BRONZE USB 3.0 Mesh ARGB Gaming E-ATX Kasa Rampage VOYAGER 750W 80+ BRONZE RGB Beyaz ATX Mid Tower Gaming Kasa
  10. A

Soru Hangi Ram Uyar Buna (Mart 2023)

2000 tl 2*16 ram 1680038006 en fazla 2200
  11. A

Soru Hangi Ram Uyar Buna (Mart 2023)

asus rog strıx b550-f gaming(wi-fi) modeli anakarta hangi ram en iyi uyar düşük ve orta bütçeli rem önerirmisiniz
  12. A

Px Pen Çizim Tableti Alınır Mı Hangisini Seçmeliyim ?

peki hocam bi sorum daha var bu tabletler de kalemi kullanırken elimi algılarmı böyle bir sorun yaşarmıyım. pek sanmıyorum ama inceleme videolarında eldiven kullanırsanız sapma sorunu yaşamassınız diyordu
  13. A

Px Pen Çizim Tableti Alınır Mı Hangisini Seçmeliyim ?

almak istediğim ürün XP-Pen Deco 01 V2 Grafik Tablet ama çokda içime sinmedi hakkında bişeyler öğrenmek istiyorum onun yerine huion ınspiroy h640p grafik tablet i almak istiyorum ama xp pen in yazma alanı daha geniş hangisini tercih etmeliyim fiyatları xp pen 1.200 tl huion 950 tl
  14. A

500TL kulaklık önerisi?

bütçem 500 tl
  15. A

500TL kulaklık önerisi?

rempage RGW9 7.1 oyuncu kulaklığını alırsam pişman olurmuyum internetteki videolarda baya övmüşler ürünü alınırmı ben genelde cs ve valo gibi oyunlar oynarım aynı fiyat segmentinde daha iyi bu ürün diyeceğiniz varsa önerin yada bunu alıyım
Geri