Cinobili kullanıcısının son içeriği

1. C

ASUS H61M-D Ram ve Ekran Kartı Tavsiyesi

https://www.n11.com/urun/hi-level-hlv-pc12800-8g-1600-mhz-8-gb-ddr3-cl11-pc-ram-1111636 bu ram olması gerekiyor fakat şuan bakamıyorum iş yerinde olduğumdan dolayı akşam size net bir bilgi paylaşabilirim sizin içinde uygun olursa
  2. C

ASUS H61M-D Ram ve Ekran Kartı Tavsiyesi

Merhaba, Hali Hazırda gt420 ve R7 240 ekran kartına sahibim fakat Rise online oyununda sürekli Crash yiyorum ne yaptıysam çözemedim sanırım sistem yetersiz kalıyor ve ramde sorun var bazı zamanlarda memory management hatası veriyor.bunlardan dolayı 8 * 2 ram tavsiyesi ve bu anakarta takılacak...
  3. C

Asus H61M-D,i5 3330 Sistem Yükseltme Önerisi

Kusura bakmayın yeni gördüm üsteki hataları vermekte Crash yiyor pc sürekli
  4. C

Ve Bazende Durdurma Kodu Memory Managment hatası veriyor.
  5. C

1500 - 2000 diyelim hocam
  6. C

Merhabalar, Sistemim; İntel İ5 3330 işlemci R7 240 Ekran kartı H61M-D anakart 8 GB ram power suply 350 lik Yukarıdaki sisteme sahibim aslında amacım Rise Online tarzı oyunu ufak çaplı oynamaktı ama Sürekli Unreal Engine 4 Crash Report hatası alıyorum format attım oyunu kurdum 2 3 kere ama...
  7. C

Ortalama Oyun Oynatacak Sadece Kasa 3000TL

Merhabalar, Ortalama oyun oynatacak en düşük 8 gb ramli bir kasaya ihtiyacım bulunmakta en üst limitim budur. Monitör ihtiyacım bulunmamakta. Aslında amacım online bir oyunda oynatabilmek ufak tefek işleri halledebilmesi. Rise Online tarzı işlemci ve ram isteyen bir oyun. Elimde R7 200 series...
  8. C

AMD Radeon R7 200 Series ve Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 nasıl bir sistem yapılabilir

Merhaba arkadaşlar, Elimde eski bir pc var sistem içerisinde AMD Radeon R7 200 Series ekran kartı ve işlemci olarak Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 bulunmakta bu parçaları anakart ve ram ile takviye ederek Rise Online oyununda oyuna girmesi ufak tefek işleri yapması adına düzenlemek istiyorum...
  9. C

Gigabyte G27Q OSD Sidekick Check Usb Cable Connected Hatası

Dikkat etmemiştim hocam direk heyecandan dp takıp geçmiştim. Teşekkür ederim.
  10. C

Gigabyte G27Q OSD Sidekick Check Usb Cable Connected Hatası

Merhaba Arkadaşlar, Gigabyte G27Q ürününü yeni aldım OSD Sidekick programını yükleyip çalıştırmak istediğimde bu uyarıyı veriyor. Recep Baltaşın anlattığı gibi Yerel Disk C üzerinden girerek yaptığımda bu hatayı alıyorum. Monitörü Displayport ile bilgisayara bağladım. Sizce Programı...
  11. C

XFX RX 6750 XT MERC Cool Whine Sorunu

Merhaba Arkadaşlar, 30.05.2022 tarihinde XFX RX 6750 XT Merc ekran kartını satın aldım testleri yaptığımda sorun yoktu fakat dün 144 hz monitör almıştım ondan fps artışı gerçekleştiğinde bir miktar fps artışına bağlı olarak kulağımı dayadığımda ses duydum. 14 günlük sürem geçtiği için bir...
  12. C

1.000 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi (Haziran 2022)

Arkadaşlar, B550 Gaming Plus anakart sahibim. Sadece oyun için usb olan rahat kullanımlı uzun soluklu oyuncu kulaklığına ihtiyacım var. FPS yada hikâyeli oyunlar oynuyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim.
  13. C

Kulaklık Tavsiyesi Önerileriniz

Hocam bu kulaklılarda jag girişli usb girişli muhabbetinde fark eden durum varmıdır ?
Geri