Davuk kullanıcısının son içeriği

1. Davuk

Soru Logitech G Pro X Vs Corsair Void Rgb Elite

Peki hepinize cok tesekkur ederim. 1680178101 Razer veya logitech sectigim bir senaryoda sizce kablolu mu almak daha mantikli kablosuz mu? Oyunlarda veya herhangi bir seyde gecikme yasar miyim?
  2. Davuk

Peki tesekkur ederim.
  3. Davuk

Merhaba, Ben bir kulaklık almak istiyorum. Araştırmalarım sonucu ve daha öncesinde de bu forumda sorduğum sorunun yanıtı olarak bu kulalıklar önerilmişti. Kulaklıkların yorumlarını okuduğum zaman G Pro X modelinin kulaklara yaptığı baskı sonucu baş ağrısı veya kulak ağrısı yapabileceğini...
  4. Davuk

Öneri Hava Soğutma Vs Sıvı Soğutma

Peki, cok tesekkurler
  5. Davuk

Peki tesekkurler
  6. Davuk

Onu kullanmak mantikli mi? Ben direkt piyasada liquid sogutma diye gecenlerden kullanmam gerek diye dusunmustum. Yani ikisini de yapabilirim, siz hangisini oneriyorsunuz?
  7. Davuk

Peki tesekkur ederim. Sivi sogutma icin fanlar ve pompa gibi malzemeleri nereden alabilirim? Bir de sizce sert boru yerine yumusak boru kullanmak mantikli mi? Cunku sert borulari bukebilecegim bir isiticim yok.
  8. Davuk

I9-13900k kullanacagim.
  9. Davuk

Merhaba, Sivi sogutmaya para harcamak gercekten mantikli mi? Kasa olarak corsair 7000d airflow kullanacagim. Sizce gercekten guclu fanlar alip onlari mi kullanmaliyim yoksa bir butce ayirarak sivi sogutma sistemi mi kurmaliyim? Eger sivi sogutma ya da hava sogutma icin parca onersiniz varsa...
  10. Davuk

Soru Iki SSD Ayni Anda Kullanmak

Peki cok tesekkur ederim.
  11. Davuk

Bir sey daha soracagim kusura bakmayin, anakartta iki ssd icin yer mevcut mu acaba?
  12. Davuk

ASUS ROG Strix Z790-E Gaming WiFi 6E LGA 1700 ile i9-13900k kullanacagim
  13. Davuk

Merhaba, Samsung 980 pro almayi dusunuyorum. Calistigim is sebebiyle cok buyuk doslayalarla calisiyorum yani bilgisayarda depolama benim icin cok onemli. Hard disk kullanmak istemiyorum, riskli oldugunu dusunuyorum. Iki adet 2tb samsung 980 pro kullanmak mantikli mi? Ya da depolamada sorun...
Geri