ednahmet kullanıcısının son içeriği

1. ednahmet

Wireless Kulaklık Önerisi

Ben öyle ağır fps oyuncusu olmadığım için çok da denemedim ama hikaye ağırlıklı oyunlarda o çevre sesini bana gerçekten güzel veriyor
  2. ednahmet

Mikrofon olarak da gayet başarılı öyle çok farklı model deneme şansım olmadı ama yine steelseries nova 3 den geçmiştim performansı bana yeterli gelmişti ama daha çok kulaklık kullanan arkadaşlar daha fazla yardımcı olabilir.
  3. ednahmet

Ben 7 plus kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim.
  4. ednahmet

Öneri Sıvı Soğutma Öneri

Yok hocam ben karşılaşmadım ki zaten bu ürünü önermem sebebim de bu bende sizin gibi forumdaki yorumlar sayesinde almıştım çok çok memnun kaldım sizinde aynı şekil memnun kalacağınızı düşünüyorum.
  5. ednahmet

Öneri Sıvı Soğutma Öneri

Arctic freezer kullanıyordum. Çok çok memnundum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  6. ednahmet

Önemli Duyuru PCH Forum Rozetler Hayırlı Olsun [Ana Konu]

Görüntü çok hoş olmuş gerçekten. Canı gönülden tebrik ederim. Süpersiniz.
  7. ednahmet

Öneri Xbox Controller 9.Nesil Mi Yoksa Sony Dualsense 5 Mi?

Evet o pil işi beni de düşündürdü gerçekten çünkü hemen hemen aynı fiyatlar içimden de Dualsense almak geçiyordu doğrusu dedim acaba benim bilmediğim farklı bir durum mu var xbox kolunda ama önerileriniz üzerine Dualsense 5 alacağım. Çok çok teşekkür ederim. 1677139674 Hocam çok teşekkür ederim...
  8. ednahmet

Bütçe konusunda bir sınırım yok tek isteğim uzun ömürlü, kullanımı rahat bir şey olması.
  9. ednahmet

Bir oyun kolu alacağım bilgisayarda kullanmak için lakin hangisini tercih etmeliyim karar veremedim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  10. ednahmet

Öneri 12000 TL Bütçem Var. Televizyon Önerileri Alabilir Miyim?

Bütçemi bir tık aşabilirim çok fazla aşamam maalesef bu fiyatlara güzel bir televizyon önerebilir misiniz? Uzun yıllar bizi götürecek üzmeyecek bir şey olursa benim için daha iyi olur. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
  11. ednahmet

Yardım Steam Gta V Oyuna Girmiyor

Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi?
  12. ednahmet

Bir problem olmaz silip deneyin düzelmesi lazım.
  13. ednahmet

Her zaman işe yarayan o güzel yöntem. Keyifli oyunlar dilerim. 😄
  14. ednahmet

Soru İtopya Fazlasıyla Güvenilir Bir Sitemi ?

İtopya güvenilir bir firma lakin teknoloji nasip kısmet işi ama probleminiz olduğunda çözebiliyorsunuz itopyayla bir kere öyle bir problem yaşadım çözmüşlerdi sağolsunlar.
Geri