emrerdm kullanıcısının son içeriği

1. E

CS GO Takılma Sorunu

Yok bilgisayar temiz, işlemci sıcaklık cs go da 60-80 arası, ekran karti 50 civarı
  2. E

CS GO Takılma Sorunu

Merhabalar, Laptop sistem özellikleri GTX 1650 Ryzen 5 5600h 8 GB RAM 512 GB SSD 144 HZ ekran. İlk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum, oyun oynarken arada nadir olarak ping oluyordu ama genel anlamda akıcı oynuyordum. Şimdi silah değiştirirken takıla takıla değiştiriyor, yürürken takıla...
  3. E

AMD Otomatik Driver Kurulum Programı

Sistemimde ryzen 5 5600h işlemci ve gtx 1650 ekran kartı var. Driverları yüklerken amd nin chipset driverlarını bir türlü kuramadığım halde aygıt yöneticisinde güncel gözüküyordu içim rahat değildi. Amd nin sitesinde bu programı buldum yükledim amd nin entegre grafik kartı için ve chipset...
  4. E

Videonun Konuşmalarını Silip Müziğini Nasıl Ayırırım?

Bir videonun arka planında çalan müziği nasıl ayırırım? Shazamda dinlettim müziği bulamıyor. Videoyu mp3 formatına dönüştürmek işime yaramaz çünkü müziğin üstünde konuşma sesleri var bu konuşma seslerini ayırıp sadece müziği elde etmek istiyorum, yardımcı olabilirmisiniz
  5. E

Chipset ve Ekran Kartı Driver Kurulumu Yapamıyorum

Teşekkürler ekran kartı kuruluyor
  6. E

Lenovo ideapad gaming 3 15ACH6
  7. E

Ekran kartı gtx 1650, işlemci amd ryzen 5 5600h 1-) https://www.hizliresim.com/8gj434s burda aygıt yöneticisinin durumu, tüm sürücüler güncel gözüküyor. 2-) https://www.hizliresim.com/33fb58c programlar bölümünde amd ye ait tek program AMD Radeon Software gözüküyor. 3-)...
  8. E

Windows 10 Kurarken SSD Bölmeli miyim?

Teşekkürler
  9. E

Windows 10 Kurarken SSD Bölmeli miyim?

Selamlar, Windows 10 kurarken 512GB'lık SSD diskini 2 ye bölmeli miyim? yoksa tek disk olarak mı kurmalıyım? Tek disk Windows'un ve oyunların, programların aynı diskte olması performans açısından fark yaratır mı?
  10. E

Freedos Notebook Windows ve Sürücüler Nasıl Kurulmalı?

Sürücüleri yükleme sırası önemlimidir hangi sıralamayla yüklenmelidir
  11. E

Peki bios chipset güncellemeleri falan hepsini laptobun sitesindenm mi indircez
  12. E

Selamlar arkadaşlar, Freedos notebooka windows USB ile Youtube'dan bakarak kurabilirim. Fakat lisans etkinleştirme yerinde nasıl yapmalıyım bilmiyorum. Windows kurulumu bittikten sonra sürücüler nasıl yüklenmeli ve güncellenmeli? Önceki laptopta driver booster pro sürümünün internetten lisans...
  13. E

Bu laptoplardan hangisini tavsiye edersiniz?

Hepinize teşekkür ederim iyi çalışmalar.
  14. E

Ram ile ilgili çekincemi ekleyerek çözebilirim evet, peki amd ryzen 5 5600h işlemcisi intelin hangi işlemcisi ile kıyaslanır i5 10300h ile aynı segment mi iyi bir işlemcimidir
  15. E

8GB ram sorun yaratmaz mı
Geri