ibrahimc kullanıcısının son içeriği

1. I

Öneri Ekran Kartı Tavsiyesi

Merhaba, zamanında ''fiyat/performans olsun ve günlük hayatta hem iş yaparken kullanabileceğim hem de yüksek grafik güç gerektirmeyen oyunlarda beni çok üzmesin'' diye düşünerek topladığım sistemim için ekran kartı tavsiyeleri istiyorum. Sistemim şu şekilde: İşlemci: Amd Ryzen 5 5600G Anakart...
  2. I

LisansON Alışveriş Deneyimi

5 lira gibi bir fiyata Windows ürün anahtarını alabildiğime şaşırırken anahtarın Google'da aratılınca çıkan anahtarlardan olduğunu öğrendim. Hiç hoş değil. Kandırılmış ve dolandırılmış hissediyorum. Bu mağazadan uzak durmanızı tavsiye ederim. Faturamın iletileceğinden bile şüpheliyim.
  3. I

Ağ Adaptörü üzerinden gigabit hız alabilir miyim?

Evimde gigabit hız var. Telefonumda alabileceğim en yüksek hıza ulaşabiliyorum. Fakat bilgisayarımda 100'ü geçemiyorum. Anakartımın gigabit hızı desteklediğini öğrendim. Anakart değişmeden bu sorunu aşmanın bir yolu var mı? Yani ethernet kartı/ağ adaptörü alarak bu sorunu aşabilir miyim?
  4. I

Ethernet kartı önerisi (8 Haziran 2022)

Önerilerin için teşekkür ediyorum.
  5. I

önerin için teşekkür ediyorum.
  6. I

Merhaba Bugün evime superonline kampanyası ile beraber 1 gigabit hız aldım. Fakat anakartımın bu hızı desteklemediği ortaya çıktı. anakartım: Asus Prime B450M-K II. Bir ethernet kartı alıp bu hızı anakartımda yani bilgisayarımda almak istiyorum. Daha önce hiç ethernet kartı almadım...
  7. I

Çözüldü 2000-2500 TL Monitör önerisi (Haziran 2022)

bende var akıyor bu acer monitörü akıyor!
  8. I

2.000 TL Gaming Kablolu ve Kablosuz Kulaklık Önerisi (Mayıs 2022)

ben seni düşünüyorum. sonra aradaki 1500 lirayı düşünüyorum. sonra g pro x almamalısın diye düşünüyorum. ergonomisiydi, şusuydu busuydu. V2 X diyorum susuyorum.
  9. I

önerilen hiçbir ürüne tercih edilemeyecek kadar kötü falan demiyorum. sadece fiyatlarına baktığımda sundukları kaliteyi kabul etmiyorum. G Pro X ile V2 X arasında 1500 lira fark var ve ben G PRO X'in aradaki farkın karşılığını verdiğini göremiyorum. FPS oyunlar için alacağım diyorsun. Aradaki...
  10. I

Hangi incelemeler onlar? merak ettiğim için soruyorum. Kulaklıkları gaming olarak kullanacağını tahmin etmiyorum bile bundan eminim. Böyle bir durumda diğer önerilerle kıyaslandığında 1500-2000 lira daha ucuzuna razer blackshark v2 x ilk tercihin olmalı diye düşünüyorum.
  11. I

Ben mi yanlış düşünüyorum diye merak ediyorum. Razer Blackshark V2 X'i 500-600 liraya almak daha iyi değil mi? Logitech G Pro X'ten hangi açılarda dezavantajı var? kablolu/kablosuz durumu dışında.
  12. I

Ryzen 5 5600G için soğutucu önerisi (Nisan 2022)

Corsair carbide spec delta kasam var
  13. I

Ryzen 5 5600G için soğutucu önerisi (Nisan 2022)

Ryzen5 5600G işlemcim için soğutucu arıyorum fakat malumunuz fiyatlar uçuyor. 1k bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.
  14. I

AMD İşlemci Fan Montajı Nasıl Yapılmalı?

PC hocası forumuna iyi ki kaydolmuşum. son 1 haftada inanılmaz destek aldım buradan. işlemci fanının montajını yapabildim. sesler korkutmuştu ama normal olduğunu anlayınca yapabildim. teşekkür ediyorum. <3
Geri