Kasiura kullanıcısının son içeriği

1. Kasiura

PC Anlık Kapanıyor ve M2 Ssd'yi Unutuyor. Yardım için konuya bi bakın Heri...

PC Anlık Kapanıyor ve M2 Ssd'yi Unutuyor. Yardım için konuya bi bakın Heri...
  2. Kasiura

PC Anlık Kapanıyor Ve M2 Ssd'yi Unutuyor.

onda sıkıntı yok. bu sorun kendi kendine kapanıp açılınca ortaya çıkıyor..
  3. Kasiura

PC Anlık Kapanıyor Ve M2 Ssd'yi Unutuyor.

selamun aleykum bilgisayarıma yeni M2 SSD aldım kurulumu sıfırdan win11 olarak yaptım photoshop açınca mavi ekran verip kapanıyordu. win11 de sorun olabilir diye win10 kurdum mavi ekran olmadan kapanmalar başladı. İşletim sistemi açılıyordu biraz çalışınca yine kapanıyordu. Bios üzerinden fan...
  4. Kasiura

Bilgisayarım Kapanıyor Ancak Ekran Kartımın Fanları En Son Hızda Çalışmaya Başlıyor

çözüm yok. maselef bulamadım. ilk açılışta kapanıp açılıyordu ekran kartına bakım yaptım şimdi blender vs açınca kapatıyor. oyun oynamadığım için oyunlarda durum ne olur bilemiyorum. win11 kullanıyorum belki de o yüzden bu hata devam ediyor. ilk zamanlar yoktu bu problem. çözüm bulursanız buraya...
  5. Kasiura

Bilgisayarım Kapanıyor Ancak Ekran Kartımın Fanları En Son Hızda Çalışmaya Başlıyor

Selamun aleykum forumcu kardeşlerim. Bilgisayarım ilk açtığım zaman yaklaşık 5-10 dk kadar çalıştıktan sonra kapanıyor. Bir anda ekran kartının fanları son hızında çalışmaya başlıyor ve reset atmaya çalışsanda atılmıyor. Oyun da oynamıyorum. Tamamen kapatma tuşu ile kapatıp tekrar açarsam normal...
  6. Kasiura

Önemli Duyuru Bomba 3: PCH Forum'a Özel 16Gb Ram 599 TL + 1Tb M2 SSD 799 TL İnecek

Yedekleme olarak mekanik diskten kurtulmak istediğim için m2 SSD tercihim olacak o yüzden m2 SSD almak istiyorum. Mekanik diskler yoruyor beni. Daha hızlısı biraz daha pahalıya var ama yedek için yeterli olur elleam 😉
  7. Kasiura

Soru Mining Yapmak Haram Mı???

Dini düşünme diyenler olmuş. Yaratılışını dahi hiçe sayan zihniyet haram helâl nedir ne bilsin. Sorunun cevabı şüpheli. Bir kaynağın garantörü olmalı. Bu garantör devlettir. Mining bir sistem. Eğer sistemi kuranlar bir gün fişi çekerse her şey hiç olur. Ayrıca karşılığı esasen yok ve...
  8. Kasiura

Önemli Duyuru PC Hocası Forum'a Özel Kombo Hazırlıyorum

Benim listem • 1. indirimli ürün: Fiyat performans pc (10K) • 2. indirimli ürün: Ssd • 3. indirimli ürün: Ekran • 4. indirimli ürün: AMD Ryzen ekran kartı • 5. indirimli ürün: Ram
  9. Kasiura

M1 Maç Mini ?

İkisi de 2. El reis. 10k dediğim mac sıfırı şu an 18 bin civarı ve testlerine baktım 4k render da bile şu an 50 bin liralık pcler ile dahi yarışır düzeyde 1667590344 Bir de r7 2700x 1080fe var
  10. Kasiura

M1 Maç Mini ?

Dahil değil 1667589233 1660ti r5 3600 olan PC var.
  11. Kasiura

M1 Maç Mini ?

Video ve tasarım işleri ile ilgileniyorum. 10k seviyesinde 2. El Windowslu PC mi yoksa M1 işlemcili Maç Mini mi?
  12. Kasiura

1660ti vs 1070 hangisini alayım?

Bu şekilde bir araştırma yapayım teşekkür ederim.
  13. Kasiura

Gpu ile alıyorum.
  14. Kasiura

Eyvallah reis
Geri