serkanknc kullanıcısının son içeriği

1. S

2000 TL Kulaklık Önerisi

Coud 2 indirimdeymis sizce daha mi iyi secenek olur?
  2. S

2000 TL Kulaklık Önerisi

Merhabalar. 2000 TL gibi bir bütçe ayırdım onun üzerine çıkmak istemiyorum. Ben logitech G432 buldum amazonda 1900 TL alınabilir diye düşünüyorum. İtopya'da gaming gecesinde indirimle vs istediğim fiyata bulabilir miyim ?
  3. S

Sıvı Soğutucu Argb Fan Sorunu

Anlaşılan kimsenin başına gelmemiş bir sorun bu, kimsenin de fikri olduğunu sanmıyorum.
  4. S

Msi center' ı diyorsan evet kapat aç yapıyorum değişen bir durum yok 1708508018 Şemadaki gibi uyguladım. Pompa argb kablosu anakarta fanlarınki ise pompadaki argb kablosuna bağlı olacak şekilde. Böyle de çalıştığı oldu ama gidiyor sonradan..
  5. S

Özetleyeyim şöyle; sıvı soğutucunun fanlarının argbsi çalışmıyor, eğer kabloları sök tak yaparsam bir süre senkronize şekilde çalışıyor fakat sonra sabit bir renk yanıyor ve bilgisayarı kapatıp açtığımda ise tamamen gidiyor ve bir daha yanmıyor fan ışıkları. Pompanın argbisinde öyle bir sorun yok..
  6. S

Merhaba. Birkaç ay önce topladığım sistem yeni ,yani hiçbir sorunu yok. İlk gün haricinde bu sorun devam ediyor. Radyatör fanları bir türlü senkronize çalışmıyor ya da hiç çalışmıyor. Bugüne kadar ışıklar hiç yanmıyordu bile ben de uğraşmadım. Bilgisayar kapalı iklen güç kaynağından şarteli...
  7. S

Ramler Yuksek Degerlerde Çalışmıyor

Güncellersin fakat bios menüsü üzerinden M-Flash'tan güncellemek daha sağlıklı hem zaten çok basit.
  8. S

Ramler Yuksek Degerlerde Çalışmıyor

BIOS sürümünü 7E26v15 sürümüne güncellersen sorun çözülecektir
  9. S

Yardım B650M K Ddr5 Bi̇os Ayarlari

Muhtemelen profil 1'i seçmeniz gereklidir ama en yüksek Mhz ve düşük CL değeri hangi profil veriyorsa onu seçin, bu tweaked seçeneğinde de mevcut olabilir. MCR ayarını da açın ayrıca.
  10. S

Yardım B650M K Ddr5 Bi̇os Ayarlari

EXPO/XMP profil secmeniz gerekiyor, bir de MCR(Memory Context Restore) enabled yaparsaniz boot suresi epey bi kisaliyor
  11. S

Masterbox Ön Usb 3.0 Calışmıyor

Yeni amd sistem topladım fakat ön usb 3.0 portlar düzgün çalışmıyor, usb bellek taktığımda sürekli tak çıkar oluyor kendi kendine, anakarta port bağlantısını doğru yaptığımdan eminim chipset vs tüm sürücüleri de msi sitesi üzerinden güncel olarak kurdum, kasa td500 v2.. Bir diğer sorun ise bu...
  12. S

7800X3D Için Soğutucu Önerisi

Tavsiyem 360mm bir soğutucu :D Bütçen nedir? @egecabbar yardımcı olsun
  13. S

45.000-60.000 TL 45-50 Bin TL Sistem Toplama

16 GB 4060TI gayet iyiymiş bu arada sanırım 7800x3d seçeceğim, deepcol yeterli olur mu onun için daha önce duymamıştım bu markayı
  14. S

Şu anda 4070 e geçmek isterim ama bunun için 2K monitör de almam gerekecek sanırım, monitörüm 1080p çünkü. Bu da bana ekstra bütçe demek oluyor. 4060ti şu anda daha makul ve mantıklı yani upgrade yapana kadar idare eder diye düşünüyorum. İşlemci konusunda ise 7800X3D beni uzun bir süre idare...
  15. S

Bende gözüküyordu ama tuhaf.. Elle yazıyorum aşağıya sistemi. Ryzen 7 7700x işlemci Asus B650M PLUS Anakart Kingston Fury 2x8(16GB) 6000MHz CL36 AMD EXPO Gıgabyte RTX 4060TI EAGLE OC Kingston KC300 1TB M2.SSD 7000/6000MB MSI MAG FORGE M100R KASA M ATX KASA GIGABYTE AORUS 750W 80+ GOLD COOLER...
Geri