Tallendd kullanıcısının son içeriği

1. T

Arkadaş Veya Arkadaş Grubu Arıyorum

17 yaşımdayım pcde suan gta 5 mc valorant var valoranta yeni basladim 1 gun once ama elim alisik zaman gectikce iyi oynarim mc yi iyi denilebilecek kadar biliyorum gta5 ide her an silebilirim suan cok fazla yer kapliyor pc de yer yok 256 gb lik sdd var yeni ssd alinca daha farkli bircok oyun...
  2. T

Soru Bu Kablo Nereye Takacagim?

Usb yazan bi kablom var anakartimda da usb12 ve usb 34 yazan soket var hangisine takacagim
  3. T

Zotac Kart Alınırmı?

1200 lira felan verip asus veya msi almaya degermi
  4. T

Zotac Kart Alınırmı?

Rtx 3060 alacağım oneri felan istemiyorum sadece rtx 3060 zotac twin edge 12gb alınırmı soğukluk performansı nasıl
  5. T

Bu Anakartta Bios Update Gereklimi?

R5 5600x im var bu anakarti almayi dusunuyorum bios update gereklimi bilgisi olan varmi ve guzel bir anakart mi amazonda 3 nesil islemcilere uygun yaziyor sitesinde 5.nesil islemcilerede uyuyor yaziyor arada kaldim yol gosterirmisiniz...
  6. T

Soru Bu Anakart İyi Mi ?

Kasam atx kasa midi tower bir kasa ama ankart micro atx bir sıkıntı olurmu
  7. T

Soru Bu Anakart İyi Mi ?

https://www.amazon.com.tr/dp/B089HF7ZRS?ref_=cm_sw_r_apan_dp_HVBF3XSHBNWMQ66WD50F Bu anakarti almayi düşünüyorum sizce nasil istedigim ozellikleri barındıriyor lakin ben bunu midi tower kasaya takacagim bir sıkıntı olurmu Ve faz yapisi nasil iyimi
  8. T

Soru Gigabyte Windforce Alınır Mı ?

Eagle alsam sorun cikmaz diye dusunuyorum
  9. T

Bilgisayar Oyunları Bitiyormu Yada Bitermi?

Şimdi biraz içimi döküp sorarken dinlemenizi rica ediyorum Sacma oldu ama neyse Simdi ben bundan 1.5- 2 yıl once pubg mobile oynamak icin telefon aldim ilk baslarda yani uzun bir sure felan zevkli sıkılmadan oynayabiliyordum simdi brnim kucuklugumden itibaren bir hayalım var arkadas...
  10. T

Oda 3060 ti degilki
  11. T

Tavsiye etmiyorlar eagle alır8m muhtemelen
  12. T

İtopya sart degil ama iyi bir marka olsa gigabyte msi asus olur 8500 1 lira gecemem
  13. T

İkiside windforc mu
  14. T

8500 tl eagle serisimi alın8r yoksa windforce mu
  15. T

https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-rtx-3060-windforce-oc-12gb-gddr6-192-bit-ekran-karti_u23010 Niye bu kadar ucuz en azindan diğer sitelere göre alınırmı yoksa eagle serisimi alınır
Geri