tolgaankara kullanıcısının son içeriği

1. T

20.000 TL Altında Telefon Önerisi

Öneriniz için teşekkürler. Youtubedan baya bir seçenek baktım. Başka fikirler var mı diye merak ettiğim için konusunu açtım. 1708273702 Öneriniz için teşekkürler. Sıfır cihaz alacağım. s20 ve üst serileri de seçeneklerim arasında. 1708273768 Öneriniz için teşekkürler. Kardeşime 13 lite aldım...
  2. T

20.000 TL Altında Telefon Önerisi

Merhaba dostlar. Yaza doğru telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Her anlamda fiyat/performans 20.000 TL yi aşmayacak telefon önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  3. T

RTX 3070 Ti̇ Den 4070 Ti̇ Super'e Geçilir Mi?

Düşündüğüm fiyatın üzerinde piyasaya çıktı :).
  4. T

Bakalım ne düşünüyorlar :) 1706097812 i7 12700 işlemcim var. 1706098060 Mayıstan itibaren yedek subay olarak askere gitme durumum var. Her ay yaklaşık 40 bin TL civarı bir para geçecek elime. O sebepten dolayı ekran kartını güncelleme düşüncesi oluştu. Aslında bu sistemle 3-4 sene devam edip...
  5. T

Merhaba dostlar. 1 yıl önce kampanyalardan ve indirimlerden toplamış olduğum pcim var. Şu anda ekran kartım Msi RTX 3070 ti Gaming x trio 8gb 256 bit. En baba oyunlarda bile 2k görüntüde ultra ve ultraya yakın özel ayarlarda şu ana kadar üzmedi beni. Bu kartı satıp, yarından itibaren piyasaya...
  6. T

Kulaklık Tavsiyesi

Evet yıllardır yazılan sorun. Yakın zamanlarda alan kişilerin yorumlarında bir olumsuzluk görmedim. Aynı şekilde bende de yok dip ses sorunu.
  7. T

Kulaklık Tavsiyesi

Siyahı sinerjide uygun beyazı itopyada uygun fiyat olarak. Ben itopyadan aldım tercih sizin yinede. Rica ederim hayırlı olsun şimdiden. Yine sormak istediğiniz bir şey olursa yazarsınız.
  8. T

Kulaklık Tavsiyesi

Estağfurullah. Ürünün bağlantısı wireless şeklinde. Corsair sitesinden İcue yazılımıyla ayar yaparak daha iyi ses kalitesi alınıyor.
  9. T

Kulaklık Tavsiyesi

Terleme sorunu şu anda yok. Yaz aylarında durum ne olur bilemiyorum. Ürünün kablosu var ama şarj için, kablosuz yaklaşık 10-12 saat civarı kesintisiz kullanabiliyorsunuz. Benim kafam büyük sanırım en son kademeye kadar açtım tepe kemerini rahat oluyor şu anda :) Kulaklık büyük olmasına rağmen...
  10. T

Kulaklık Tavsiyesi

Ürün elime Pazartesi sabahı ulaştı. Çok yoğun olduğum için Çarşamba sabahı açıp, bugüne kadar belirli saat aralıklarıyla inceleme fırsatı buldum. Soruları olan varsa yazabilir. Uygun bir zaman detaylı olumlu ve olumsuz tespit ettiğim durumları yazarım. Şu anda alınmaması gerektiğine veya iade...
  11. T

Kulaklık Tavsiyesi

Piyasa şartlarına göre maalesef öyle. Ürün geldikten sonra memnun kalmazsam söylediğiniz modeller arasında tercih yaparım teşekkürler. 1699231781 Cloud 2 yılların efsanesi ama mikrofonuyla alakalı çok şikayet vardı. Ayrıca düşündüğüm özellikleri barındırmıyor. 1699231885 Çevremde kullananlar...
  12. T

Kulaklık Tavsiyesi

Tavsiyeniz için teşekkürler. Razer modellerine baya baktım ve istediğim düzeyde olanlar 5 bin civarından başlıyor.
  13. T

Kulaklık Tavsiyesi

Yazdığınız model corsairden üstün olabilir ama fiyat olarak neredeyse 5 bine yakın youtubedan inceleme videolarına bakıp tercih yapabilirsiniz. Benimde aklımda Asus rog delta vardı 5 bin TL vermek istemediğim için kararım bu kulaklıktan yana oldu. 1699206619 Tabi ki. Şu anda kargolama...
  14. T

Kulaklık Tavsiyesi

19 kasıma kadar stoklarla sınırlı.
  15. T

Kulaklık Tavsiyesi

Merhaba dostlar, uzun araştırmalar sonucu İtopyanın kasım indiriminden bu ürünü aldım. Aynı fiyata yakın daha kalitelisi varsa iptal edeceğim. Tavsiyesi olan varsa yazabilir. Pedler kumaş tercihimdir.
Geri