XantereS kullanıcısının son içeriği

1. X

Soru Msı RX 6600 Ekran Kartı Garantide Değişim Olur Mu?

Bu günde abi rainbow six siege oynarken ekran dondu. Alt+f4 denedim sistem tepki vermedi, görev yöneticisi denedim olmadı öylece kaldı. Kasa üzerinden resert atmak zorunda kaldım. Sistemi açtığımda ise hata aldım ve fan ayarları yine bozulmuştu. ( not gt1030 kullanıpta kafamın rahat olduğu...
  2. X

Bu fanı ayarını sıfırlamadan dolayı bir şeyler yaparlar mı abi bilgin varmı? Sonuçta durduk yerde kendiliğinden fan açması fanın bozulmasına sebep olabilir.
  3. X

Öneri R5 5600 İçin 240Mm Argb Sıvı Soğutucu Öneri̇si̇

https://www.amazon.com.tr/dp/B07B68T46Q?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details Rgb takıntınız yoksa eğer bunu önerim. Aynısını kullanıyorum. r5 5500 boşta 34-35 oyunlarda ise 50 derecenin üstünü daha görmedim.
  4. X

Öncelikle herkese Selam aleyküm. Ben yaklaşık 7-8 ay önce kadar Vatan bilgisayardan rx 6600 aldım. Şuan amd adrenalin programı üzerinden fan ayarı yaptım. Sıfır rpm ayarını açtım diğer tablodan da kendim ayarladım uygulamayı kapattım. Wattman aldığımda kendiliğinden sıfırlandı. Ve kart bazen...
  5. X

PRIME B450M-A II

Hocam evet biosa girdiğimde sadece nefes modu ve sabit mod var ve renk tek renk hani bu belki aura özeliği var ya değişiyor dur rengi kendi keyfimize göre ayarlariz diye demiştim
  6. X

PRIME B450M-A II

uyarı ledleri değil hocam onlar stabil şekilde bilgisayar çalışmasına rağmen yanıp sönüyor neyse ben cevabı halletim
  7. X

PRIME B450M-A II

hocam bu fotoğrafdaki solda ses kanalındaki turuncu ışıktan bahsediyorum ve onun gibi birde PCI express slotunu içinde de ufak bir ışık yanıp sönüyor
  8. X

PRIME B450M-A II

Bios da sabit ve nefes alma modu var benim demek istediğim rgb desteği var fanlar için o değil benim sormak istediğim sorum şu bu ankartın ekran kartı yerinde ve ses kanalında turuncu renkte işin yanıyor sönüyor (nefes modunda ) rengi turuncu ve ben bunun rengini değişip değişmediğini soruyorum...
  9. X

PRIME B450M-A II

Bu aura özelliğinden değiştirebilir miyim hocam ?
  10. X

PRIME B450M-A II

teşekürler
  11. X

PRIME B450M-A II

Öncelikle selam aleyküm elimde bu anakartan var üzerinde rgb girişi mevcud ve onun dışında ses portunun orada şerit şeklinde turuncu renkte ışık yanıp sönüyor (nefes modu gibi) . Bunun rengi değişebiliyor mu acaba bilgisi olan var mı ? asus aura var olarak gözüküyor kutusunun üzerinde ürünün...
Geri