yeahyeah00 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Öneri 15Bi̇n TL Bütçe Fp Telefon Önerisi (Mart 2023)

hocam imei attırmanın ne gibi zararları vardır cihazın çalışmasında, güncelleme başı silinir mi imei? ya da kendi kendine kaydın silindiği olur mu
  2. Y

Öneri Asus Prime B450M-K Anakarta SSD Önerisi? Nvme Olur Mu?

hocam çook teşekkürler kc3000 çok iyi ancak 500gb düşünüyordum, hdd'ye de bir kaç dosya depolatacaktım. o zaman m2 ssd sıkıntısı olur diyorsunuz tamamdır, nv2 kingston 1 tb de güzel ancak dram yokmuş ve ömrü daha kısa diye sanırım ömürlü bir evo plus alacağım 1680213722 1000-1200tl hocam nv2 de...
  3. Y

12-14 Bin Tl'ye Telefon Önerisi

yakınıma bir adet telefon alacağım ancak ne alsam bilemedim, öneriniz var mı arkadaşlar bu fiyatlara? exynos işlemcisiz olursa çok daha iyi olur, kendim araştırmadan buraya yazayım dedim...
  4. Y

Öneri Asus Prime B450M-K Anakarta SSD Önerisi? Nvme Olur Mu?

maksimum performans için nvme mi olmalı? evo plus 970 düşünüyorum dram ve tbw özellikleri nedeniyle, masaüstünde böyle anakartlar için en iyi SSD nedir sizce? teşekkürler arkadaşlar. ((birileri tam performans alınamaz vs yazmış başka forumda bu anakartta emin olamadım)
  5. Y

Laptoplarda Format Sonrası Driver Nasıl Indirilmeli (Nitro 5)

ahaha adamsın ustam, kalanı bende iyi forumlar
  6. Y

teşekkürler hocam. hepsini güncel şekilleriyle kurdum evet, sadece şu "killer control center" ne kadar önemli bilemedim. ax200 ve e2600 killer ethernet bulunmakta cihazda, ax200 driverı zınk diye indi de killer şeysi için package şeklinde şu indirmeler var...
  7. Y

win10'un kurduğu ses sürücüsü vs ellemeden önemli birkaç şeyi kurdum sadece hocam, hepsiyle uğraşmaya gerek yok sanırım
  8. Y

üreticinin sitesindeki çoğu driver 2020'ye ait veya 1-2 yıl eski. driverlar tek tek elle mi indirilmeli yoksa hepsi acer'ın sitesinden indirilip geçilmeli mi sizce? (gpu-cpu ve ağ driverları dışında) siz üreticinin kendi sitesine koyduklarını mı indiriyorsunuz direkt arkadaşlar?
  9. Y

Soru Yeni Ssd'yi Ana Slota Takmaya Değer Mi?

Laptop'ımda wd pc sn530 256gb ssd (2400/950) bulunmakta ve içi tekrar yüklemesi zor bir sürü şeyle dolu. Samsung evo plus 970 SSD 1TB (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 3200MB) aldım ekleme yapmak için ancak ana drive olarak onu mu yapsam bilemedim, okuma yazma hızı daha hızlı western digital'dan...
  10. Y

Termal Macun Laptop Işlemcisi Pinine Yapıştı

Fotodaki gibi pinlere yapıştı biraz macun ve elimde izopropil alkol yok. Temizlemek için önerisi olan var mı veya bu şekilde macunlayıp çalıştırsak sorun olur mu sizce?
  11. Y

Acer Nitro 5 Laptop SSD Önerisi

çok teşekkürler arkadaşlar sanırım kingston alıyorum o zaman, küçük bi fiyat araştırmasından sonra :)
  12. Y

hocam kingston olduğu için yok açıkçası, o da olur her türlü. sadece bu pcie 3.0 vs 4.0 olayı ileride nasıl etkiler acaba bilginiz var mı? ben iş gereği laptop kullanıyorum ful, 3 ile 4 farkı nedir?
  13. Y

1000 TL'ye kadar bütçe ayırdım ve +500gb bir şey bakıyorum, sizce Samsung 970 EVO Plus 500 GB 22x80mm PCIe 3.0 x4 M.2 NVMe 1.3 SSD MZ-V7S500BW 1000TL en iyisi midir bu banda? Önerilere açığım, herkese teşekkürler
Geri