1000 TL RGB Mousepad Önerisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Merhabalar. Geçenlerde 3000 TL ye kadar klavye, mouse, kulaklık ve mousepad önerisi istemiştim. Öneriler sonucunda HyperX Fury mousepad almaya karar vermiştim ama vazgeçtim. Başlıkta belirttiğim üzere kumaşı, kayganlığı vs kaliteli XXXL boyutunda RGB mousepad tavsiyelerinizi rica edeceğim. Şimdiden teşekkürler.

KS

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Bu ürün 3XL değil ama güzel ürün. Amazon.com.tr satıyor yani TR üzerinden satılıyor sorun yok alınır. Ama siz XXXL yani 3XL istediğinizi belirtiğiniz için ben önermedim bu sınıfta ürün. Yoksa piyasada Razer markasının da XL güzel ürünleri var.

KS

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bu ürün 3XL değil ama güzel ürün. Amazon.com.tr satıyor yani TR üzerinden satılıyor sorun yok alınır. Ama siz XXXL yani 3XL istediğinizi belirtiğiniz için ben önermedim bu sınıfta ürün. Yoksa piyasada Razer markasının da XL güzel ürünleri var.
Evet öyle belirttim hatta 3XL almayı düşünüyordum ama Neo Noir diye seçenek görünce merak ettim baktım çokta sevdim. Ama Razer markasının böyle Neo Noir gibi resimli Güzel RGB mousepadleri varsa önerir misiniz ? XL aşağısı olmasın ama. Yoksa Neo Noiri alıcam çok sevdim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
XL versiyonu 90cm X 30cm boyutlarında bence fazlasıyla büyük 3XL alamaya gerek var mı bilmiyorum açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri