11.999TL FİYAT PERFORMANS KRALI EN İYİ RTX 3060 Sistem Toplama Rehberi - PCH F6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Arkadaş sen videonun açıklama kısmını okudun mu ? 10 gece link açılacak diyordu 7 gece yayınlandı bizim sitem ettiğimiz konu bu videoda sistem ismi yazıyordu millet link gelmeden vatan sitesinden sistemi bulup sepete ekledi Taner hocam sepete eklediği gibi stok düşüyor dedi anladın mı şimdi olayı
Olayı anlayabiliyorum zaten. Bana 7 geçe sistemi aldığının faturası olan bir kişinin ekran görüntüsü falan ne varsa kanıt gösterir misin ? Bende gider yoruma "5 geçe aldım elinize sağlık" yazar geçerim orada sorun yok. Stok bol fiyat fazla stok az fiyat az bu iş böyle. Facebook var youtube da bekleyen var ınstagram var. Düşünün benim sistem ile ilgili açtığım konuyu sadece 7.7k kişi gördü. Sadece o konuyu görenler sepete ekle dese 100 stok yine anında bitiyordu. Hâlâ neyi kabul edemiyorsunuz ki ? Her sistem yapanın satış tarafında böyle sorun oluyor abartmanın mantığı yok.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Arkadaşlar ben 20:10da linke girdim sistemi sepete ekleyip alabildim.

KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Hayır. Linke girdiniz ve "sepete ekle" dediniz. Ürünün stoğu düşer ve sepetinizde (Vatan bilgisayar'da bu şekilde) x saat boyunca kalır. Almazsanız otomatik geri stok düşer. Yani linke giren insanların hepsi aynı anda ürünü satın almadı. Sadece sepetine ekledi ve ister 5 dakika sonra, ister 20 dakika sonra satın aldı.
Hocam dediğim gibi tekrar bu sistemi insanlara sunduğunuz için teşekkürler, alabilen arkadaşlar için büyük bir fırsat.
.
Forumda bir çok mesajda göreceğiniz üzere, videodaki ismi ve kodu aratarak siz daha linki vermeden satın alanlar oldu.

Oynamakta olduğum bir online oyunda aynı kanalda olduğumuz bir arkadaş da ürün adı ve kodu ile Vatan' ı arayarak sipariş oluşturduğunu birinci ağızdan söyledi.

Ben sizin verdiğiniz emek ve insanlara sunduğunuz fırsat açısından asla hakkınızı yiyemem.

Demek ki link tam "20:10" da yayınlanmış, biz yetişememişiz.
Demek ki videoda gözüken kodla Vatan üzerinden kimse 20:10 öncesinde işlem yapmamış.
Demek ki videoda gözüken kodla Vatan' ın telefonla satış hizmeti üzerinden 20:10 öncesinde satın alım gerçekleştirmemiş.

Sağlık olsun. :)

Link yayınlanmadan önce Web sitesinden aratıp almayı başarmış, telefonla satış hizmetinden yararlanıp almayı başarmış arkadaşlar "kutu açılış, hazır sistem inceleme" konseptli videolar çekerse linkini bu konu altına bırakırsa kanallarına abone olup desteklemeyi çok isteriz.

İyi forumlar. :)

xRosita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hocam bu sefer hata yapmış olabilirsiniz, youtube videosunda ürünün ismi ve kodu gözüküyordu, alıntıladığım mesajdaki arkadaş da öyle yapıp satın almış buyrun alıntıyı bırakıyorum.
Hocam ben kod falan bakmadım. Sadece sistemin vatanda yayınlanacağını gördüm. Vatana girip bir baktım böyle bir sistem var mı diye. Açılınca ben de sepete ekledim. Saate tam bakmadım ama tam 20.10 olmamıştı

alonetimez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sepete eklemekte çözüm değildi ki sepete eklememe rağmen stok bitti uyarısı çıktı siparişi onaylayamadım hatta şuan hala sepetimde duruyor.

okncnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Olayı anlayabiliyorum zaten. Bana 7 geçe sistemi aldığının faturası olan bir kişinin ekran görüntüsü falan ne varsa kanıt gösterir misin ? Bende gider yoruma "5 geçe aldım elinize sağlık" yazar geçerim orada sorun yok. Stok bol fiyat fazla stok az fiyat az bu iş böyle. Facebook var youtube da bekleyen var ınstagram var. Düşünün benim sistem ile ilgili açtığım konuyu sadece 7.7k kişi gördü. Sadece o konuyu görenler sepete ekle dese 100 stok yine anında bitiyordu. Hâlâ neyi kabul edemiyorsunuz ki ? Her sistem yapanın satış tarafında böyle sorun oluyor abartmanın mantığı yok.
Sor bakalim foruma kaç kişi 20:10 da alabilmiş dostum yorumları okuyunca anlarsin zaten dostum

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hayır madem 8 geçe aldılar bu Taner hocamın suçu değil ki. Hangi site zamanı gelmeden sistemi satışa çıkardı daha önce ? Ben hiç bilmiyorum varsa da çok azdır nadirdir. Burada suçlanması gereken de Vatan Bilgisayar oluyor sizin şikayetinize göre. Onlar erken satış açmış.

Sor bakalim foruma kaç kişi 20:10 da alabilmiş dostum yorumları okuyunca anlarsin zaten dostum
Anlamadın galiba. Ben de gider yoruma erken aldım diye yazarım kimse doğru söylemek zorunda değil ve böyle bir yalan yapılmış da olabilir. Tek istediğim madem 8 geçe aldılar kim 8 geçe aldığının ekran görüntüsünü atabilir ? Atarsa tamam diyeceğim. E postaya falan fatura geliyor sipariş onaylandı yazıyor onu paylaşın bir daha bu konuya yazmayacağım haklısınız derim.

KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Hocam ben kod falan bakmadım. Sadece sistemin vatanda yayınlanacağını gördüm. Vatana girip bir baktım böyle bir sistem var mı diye. Açılınca ben de sepete ekledim. Saate tam bakmadım ama tam 20.10 olmamıştı
Siparişin onaylandığı saat, siparişlerin kısmında gözüküyordur.
Ekran görüntüsü alıp konuya atabilirsen baya aydınlatıcı olur.

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hocam önemli bilgileri gizleyip sipariş saatinizi atabilir misiniz faturadan veya siteden?

xRosita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Vatan bilgisayarın sipariş saatlerine bakması gerekli o zaman daha iyi anlaşılır ama linki önceden öğrenip 20.10 olmasını bekleyen insanlar da olmuş olabilir.
Hem yani nasip kısmet bu işler. PC hocası yılda 1 sistem toplamıyor. Adam her ay en az 3 sistem topluyor. Bana bunu almak mantıklı geldi bunu aldım. Yoksa Neredeyse 2 yıldır takip ediyorum. Yani demek istediğim bunu alamazsınız. Yarın daha iyisi çıkar onu alırsınız. Nasip bu işler

KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Hayır madem 8 geçe aldılar bu Taner hocamın suçu değil ki. Hangi site zamanı gelmeden sistemi satışa çıkardı daha önce ? Ben hiç bilmiyorum varsa da çok azdır nadirdir. Burada suçlanması gereken de Vatan Bilgisayar oluyor sizin şikayetinize göre. Onlar erken satış açmış.
Dostum zaten direk şahsi bir suçlama yok, yaşanan mağduriyetin koordinasyon sorunlu olduğu bariz.
Yaşanan koordinasyon sorunundan dolayı bazı mağduriyetler yaşanmış olabilir demek çok zor değil sadece.
Yoksa bu saatten sonra değişen bir şey zaten olmayacak.

okncnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Aynen dostum vatan hatalı koordinasyon hatası var ama Taner hocaninda videodaki sistem adı yazması bu da sebep oldu bu olaya ama sıkıntı yok bu hatalar olmasa bile 5000 kişi aynı anda yuklenince almamız yine zor olacaktı

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Aynen dostum vatan hatalı koordinasyon hatası var ama Taner hocaninda videodaki sistem adı yazması bu da sebep oldu bu olaya
Onun da yapmaması gerekirdi ama çoğunluk olarak bakmalıyız ve bundan önceki sitelerde böyle erken satışa çıkarma sorunu olmadı ve ben bunda da olduğunu sanmıyorum. Olsa bile Taner hocam nereden bilsin söyledikleri zamandan önce satışa açacaklarını ?

okncnk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Onun da yapmaması gerekirdi ama çoğunluk olarak bakmalıyız ve bundan önceki sitelerde böyle erken satışa çıkarma sorunu olmadı ve ben bunda da olduğunu sanmıyorum. Olsa bile Taner hocam nereden bilsin söyledikleri zamandan önce satışa açacaklarını ?
Aynen Taner hocamda böyle olsun istemezdi bende alamadım sistemi ama hocam 100 kişiye yine çok iyi bir sistem kazandırdı eline emeğine sağlık alan arkadaşlar güle güle kullansın

mthnrdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Sistemi tam 20:10 da sipariş geçtim ve aldım elinize emeğinize sağlık hocam.

KS

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
Evet ona baktım ben tam 20.10 da almışım ama buraya ss atamıyorum. ctrl v yapıyorum çıkmıyor burada
ben biteceğini de düşünmedim. hata almadan yavaş yavaş girip aldım. yani acele etmedim.

Aldığın ekran görüntüsünü Jpeg formatında kaydedip, hizliresim gibi bir siteye upload ederek linki burda paylaşabilirsin. 20:10' da satın alma işlemini halledebildiğine göre ya gerçekten çok hızlısın ya da link saatinden daha önce sepete erken eklendiğinin bariz kanıtısın.
Güle güle kullan dostum.

@xRosita bir forum mesajında ben girdiğimde ürünü 3xxx kişi inceliyordu yazmışsın dostum, ben tıklayıp almaya çalıştığımda daha 400 küsür kişi inceliyordu. Bizim abdest tutmamış sanırım, sağlık olsun. :D

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hem yani nasip kısmet bu işler. PC hocası yılda 1 sistem toplamıyor. Adam her ay en az 3 sistem topluyor. Bana bunu almak mantıklı geldi bunu aldım. Yoksa Neredeyse 2 yıldır takip ediyorum. Yani demek istediğim bunu alamazsınız. Yarın daha iyisi çıkar onu alırsınız. Nasip bu işler
Önemli olan sistemi kaçırmak değil, pchocası veya vatandan kaynaklanan bir link sorunu olduğunu ispatlamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri