3080 Ekran Kartı İçin Power Supply Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

PcFurkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1
Akşama kadar kontrol sağlayabilirmiyiz biraz acill açıkcası akşama kadar bi bakıp ne olduğunu anlarsak çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim @ugur.gozaydin

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Soğutucu yönü ve fan montajlarını değiştirin demişim yapmışsınız ama çok bir değişiklik olmamış. Ekran kartı altına fan alın 2 veya 3 adet kaç tane destekliyorsa artık sorun ekran kartı için çözülür. PSU içinde aldığınız ürün geldiyse montajı buradan sorarsanız destek alırsınız. Müsait değilim DC için.

KS

PcFurkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1
Soğutucu yönü ve fan montajlarını değiştirin demişim yapmışsınız ama çok bir değişiklik olmamış. Ekran kartı altına fan alın 2 veya 3 adet kaç tane destekliyorsa artık sorun ekran kartı için çözülür. PSU içinde aldığınız ürün geldiyse montajı buradan sorarsanız destek alırsınız. Müsait değilim DC için.
Psu montajını gerçekleştirdim yeni psudan sonra da sorun aynı onu demek istedim benim sorum ekran kartı ile ilgili bir sorun olabilir mi bu değerler normal mi boşta 60 derecenin üstünde ve ekran kartının fanları çalışmakta ama hiç bir şekilde boşta 60ın altına inmemekte ve oyunlarda 80 derecenin üstünde ekran kartı sıcaklığı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Normalde 10 derece kadar daha sıcak çalışıyor kartınız anormal yani durum o kart modeli için. Dediğim gibi kasadan olabilir, bu yüzden ekran kartı altındaki açıklığa 2 fan eklemesi yapın işe yaramazsa kartı servise verirsiniz.

KS

PcFurkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1
Normalde 10 derece kadar daha sıcak çalışıyor kartınız anormal yani durum o kart modeli için. Dediğim gibi kasadan olabilir, bu yüzden ekran kartı altındaki açıklığa 2 fan eklemesi yapın işe yaramazsa kartı servise verirsiniz.
Soruna bi çözüm olmadığı için konunun tamamen silinmesini talep ediyorum cevaplarınız için teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri