Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Koltuğun sol dirsekliği sağa-sola oynama yapıyor. Bu durum sağ tarafta biraz daha az. Sizde de böyle bir durum var mı?

towboatery

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Sandalyeyi en uzun seviyesinde alttan çekip atabilir misiniz arkadaşlar?

Birisi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
45
Koltuğun sol dirsekliği sağa-sola oynama yapıyor. Bu durum sağ tarafta biraz daha az. Sizde de böyle bir durum var mı?

Sizdeki durum bende de mevcut. İki taraf da aynı şekilde oynama yapıyor sabit değiller. Bu diğer markaların koltuk modellerinde de böyle mi?

İndirim devam ediyor mu koltuğa ihtiyacım var

İlk mesajda indirimin bahsedildiği Tebilon sayfasında koltuk şu anda 3.499 TL'den satılıyor. Kuponsuz şekilde bu fiyattan alabilirsiniz.

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Sizdeki durum bende de mevcut. İki taraf da aynı şekilde oynama yapıyor sabit değiller. Bu diğer markaların koltuk modellerinde de böyle mi?

İlk mesajda indirimin bahsedildiği Tebilon sayfasında koltuk şu anda 3.499 TL'den satılıyor. Kuponsuz şekilde bu fiyattan alabilirsiniz.
Kolların yükseklik ayarı en düşükte olsa bile sallantı oluyor. Bu durum sol tarafta daha fazla. Bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.

Latozar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Dağıtılan kodların % kaçı kullanıldı acaba bende bunu merak ediyorum

Technologist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Kod kazanmışım ancak bildirim almadığım için haberim olmadı :( Şimdi öğrendim, sitede stok görünüyor. Kodu kullanma şansımız var mı bu tarihte acaba? Bu büyük fırsatı kaçırmak istemem.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Kod kazanmışım ancak bildirim almadığım için haberim olmadı :( Şimdi öğrendim, sitede stok görünüyor. Kodu kullanma şansımız var mı bu tarihte acaba? Bu büyük fırsatı kaçırmak istemem.
Size özelden gönderilen link ile kodu bi deneyin bakalım. Çıkmadık candan ümit kesilmez 😃

Kolların yükseklik ayarı en düşükte olsa bile sallantı oluyor. Bu durum sol tarafta daha fazla. Bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.
Hocam bu kola sahip iş yerindeki koltuk da aynı sizin Dediğiniz gibi sallanıyor ancak aldığım DxRacer da en yükseğe aldığım zaman bile böyle sallantı yaşamadım. Küçük esneme denilecek kadar bi hareket var ama oda normal çünkü.

Technologist

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Size özelden gönderilen link ile kodu bi deneyin bakalım. Çıkmadık candan ümit kesilmez 😃

Hocam bu kola sahip iş yerindeki koltuk da aynı sizin Dediğiniz gibi sallanıyor ancak aldığım DxRacer da en yükseğe aldığım zaman bile böyle sallantı yaşamadım. Küçük esneme denilecek kadar bi hareket var ama oda normal çünkü.
Denedim üstad ancak çalışmadı... Tam da koltuk arıyordum, zaten çıkmaz çıkarsa bildirm gelir diye foruma da bakmadım. Bi girdim gelmiş ama bildirim gelmedi :) Nasip bakalım alabilirsem çok sevinicem.

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
351
@OceanLaB
Selamlar Taner Hocam, mevcut kullandığım koltuğun sırt kısmı eğildi. Yeni bir koltuğa ihtiyacım var. Stok kaldıysa kod gönderebilir misiniz?
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri