Önemli Duyuru Bomba 2: PCH Forum'a Özel Id-Cooling Frostflow X 240 Sıvı Soğutma 999 TL Olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReDaPLLe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İnstagramdan görüp geldim, 5600x işlemci için iyi bir tercih olur fiyat olarak çok iyi.

akholen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
1678453805768.png
sistem bugün kargoya verildi inşallah bana da çıkarsa i512400f e takmak istiyorum

Muhammet Cann

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'a emek verenleri desteklemeye ve firmalarla görüşmelerime devam ediyorum. Bu sefer Gelbura.com ile birlikte ID-Cooling FrostFlow X 240mm sıvı soğutma piyasada minimum 1.881 TL satılırken, foruma özel PAZARTESİ GÜNÜ 999 TL inecek. Ki bu fiyata zaten kaliteli bir 240mm sıvı soğutma bulmamız imkânsız.

Ekli dosyayı görüntüle 16614

Ekli dosyayı görüntüle 16611

SIVI SOĞUTMAYI NASIL ALACAĞIZ?

1-) Her zaman olduğu gibi önceliğimiz forumda mesaj sayısı, konu sayısı ve rozet rütbelerini göz önüne alarak "en fazla emek verenden, en aza doğru" sıralama yapmak. Yine ürünü almaya hak kazanan arkadaşlarımıza özelden indirim kodunu vereceğim. Herkes 1 adetten başka alamayacak.

2-) Ürünü almak isteyen TÜM KULLANICILAR yorumlara özgün olarak ürünü neden almak istediğini yazmaları ve katılmak için mesaj atmaları yeterlidir.

ÖRNEK BİR YORUM:

"ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 5600 işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 75-80 derece arası. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi rahatlatacaktır." gibi fikir ve düşüncelerinizi belirterek yazmanız yeterli.

ID-Cooling FrostFlow X 240 Teknik Özellikler

• NOT:
LGA 1700 ve AM5 soket desteği mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 16613

Ekli dosyayı görüntüle 16612
sıvı soğutucusunu almak istiyorum Ryzen 5600x işlemcimde stok soğutucum var sıcaklıklarım 82 92 derece arası

Muko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ryzen 5 5500, Asus Prime B550M-K, 3060Ti kullanıcısıyım. SSD'im Crucial P3'tü bunu Kingston Renegade alarak PCle 4.0 yaptım şimdi ise Ryzen 5 5600 ve sıvı soğutma almaktı çünkü 5600 ısınıyor diye okudum forumda. Bu yüzden bu sıvı soğutma benim için bayram havası yaratır. Kod gelir ya da gelmez şimdiden çok teşekkür ederim.

bdrkrc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İlerleyen zamanlarda işlemcimi yükseltmeyi düşünüyorum, hem güzel soğutması hem de güzel görünmesi için almak isterim. Tabi ki öncelik foruma en çok emek veren arkadaşların. Emeğiniz için ne kadar teşekkür etsek az. @OceanLaB

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'a emek verenleri desteklemeye ve firmalarla görüşmelerime devam ediyorum. Bu sefer Gelbura.com ile birlikte ID-Cooling FrostFlow X 240mm sıvı soğutma piyasada minimum 1.881 TL satılırken, foruma özel PAZARTESİ GÜNÜ 999 TL inecek. Ki bu fiyata zaten kaliteli bir 240mm sıvı soğutma bulmamız imkânsız.

1-) Her zaman olduğu gibi önceliğimiz forumda mesaj sayısı, konu sayısı ve rozet rütbelerini göz önüne alarak "en fazla emek verenden, en aza doğru" sıralama yapmak. Yine ürünü almaya hak kazanan arkadaşlarımıza özelden indirim kodunu vereceğim. Herkes 1 adetten başka alamayacak.

2-) Ürünü almak isteyen TÜM KULLANICILAR yorumlara özgün olarak ürünü neden almak istediğini yazmaları ve katılmak için mesaj atmaları yeterlidir.

ÖRNEK BİR YORUM:

"ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 5600 işlemcimde stok soğutucu var sıcaklıklarım 75-80 derece arası. Böyle bir sıvı soğutma sistemimi rahatlatacaktır." gibi fikir ve düşüncelerinizi belirterek yazmanız yeterli.

• NOT:

Ryzen 5 5600 kullanıyorum. Valorantta stok fanla 80 derece. Aynı markanın lite versiyonunu almıştım geçen hafta. Vento VG15FE kasama tam sığması gerekmesine rağmen radyatör boşluğunun sağındaki kasa demiri yüzünden vida delikleri bir türlü oturmuyordu.
inbound5066187000251995272.jpg
Bende mecbur resimdeki gibi montajlamayı denedim. Ama bu seferde egzoz fanı sığmıyor :(

PC Hocasına bu kampanya için teşekkür ederim. bende katılmak isterim. Umarım bu modeli kasama tam uyar bende aldığım lite versiyonu iade ederim

duranus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
ID-Cooling Frostflow X 240 Sıvı soğutmayı almak isterim. PCH Tron sistemini aldım geçen hafta. Oyunlarda Ryzen 5 5600 90 dereceye kadar çıkıyor. Soğutucu arayışındaydım eğer alabilirsem çok güzel olur.

Vuelza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pckolikteki pchocasının 3070ti olan sistemini satın aldım videoda da bahsedildiği gibi yaz aylarında bir sıvı soğutma eklenmesi gerekiyor sistemime bundan dolayı bu kampanyaya ihtiyacım var

algoritma

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ID-Cooling FrostFlow 240 sıvı soğutucusunu almak istiyorum. Ryzen 7600 işlemcimde stok soğutucu var.

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Sıradaki ihtiyacım olan ürün inşallah bana da çıkar. Evet sırayla eksiklerimizi tamamlıyoruz tabii ki sıcaklık değerlerinin düşürmek için birebir bir ürün. Ve yine Taner hocamın krallığı. Umarım bana çıkar umarım ihtiyacı olanlara çıkar çok teşekkür ediyorum şimdiden herkese başarılar.Saygılar 😊

BladeStone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamlar arkadaşlar,

ÖRNEK BİR YORUM:

• NOT:

Foruma ilk kez bu ürünü görerek geldim. Şu an hali hazırda amd ryzen 5 5600x kullanıyorum warzon2 oynarken çok ısınıyor arada kapanıyor sıcaklıktan dolayı bütçeme uygun soğutucu arıyordum bu da tam üstüne geldi alabilecek olan arkadaşlara hayırlı olsun kampanya için teşşekürler pc hocası ve ekibi.

r3sta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hem 240mm hem lga1700 tam ihtiyacım olan soğutma fakat en son dxracer'i aldım borçlar bitsin yeniden sahalarda olucam inşallah 😁

insandaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Sistem topluyorum, bu uygun fiyatlı ürünü kaçırmak istemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri