Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyfullah aktaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Selamlar dostlar,

8.999 TL RX 6600 Foruma Özel sistemin kazananları ve 2 gün içerisinde alamayacaklar için yedekleri belirledik. Biliyorsunuz, önceliğimiz FORUMA EMEK VEREN, Rütbeli ve insanlara yardımcı olan kişiler.

Kazanamayan arkadaşlara notum şu: Foruma özel indirimler sürekli devam ediyor. Rütbenizi ve mesaj sayılarınızı insanlara "gerçekten" yardımcı olarak yükseltmeniz yeterli.

DİP NOT: Bazı arkadaşlarımız önceki indirimlerden ürün aldıkları için, rütbe ve mesaj sayıları olmasına rağmen dahil edemedik. Almayanlar daha öncelikli.

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
CANIM SAĞOLSUN BE
SAĞOLUN ABİLER..

Rya-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Selamlar dostlar,

8.999 TL RX 6600 Foruma Özel sistemin kazananları ve 2 gün içerisinde alamayacaklar için yedekleri belirledik. Biliyorsunuz, önceliğimiz FORUMA EMEK VEREN, Rütbeli ve insanlara yardımcı olan kişiler.

Kazanamayan arkadaşlara notum şu: Foruma özel indirimler sürekli devam ediyor. Rütbenizi ve mesaj sayılarınızı insanlara "gerçekten" yardımcı olarak yükseltmeniz yeterli.

DİP NOT: Bazı arkadaşlarımız önceki indirimlerden ürün aldıkları için, rütbe ve mesaj sayıları olmasına rağmen dahil edemedik. Almayanlar daha öncelikli.

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
PC Hocası ekibine çok teşekkür ederiz böyle bir şeyde bize yardımcı oldukları için yedek çıktım olsun demek ki hayırlısı buymuş Allah'ın izniyle inşallah bir sonraki kampanyalı sistemlerde kendimize bir tane almak nasip olur.
Kazanan arkadaşlarıda içtenlikle tebrik ediyorum Rabb'im güle güle kulanmayı nasip etsin inşallah.

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,220
Selamlar dostlar,

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
Kazanan kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum güle güle kullanın Allah kaza bela göstermesin 😊

Staybabe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Selamlar dostlar,

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
Çok mutlu olduummm

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Hocam ağustos ortası-eylül ortası arası laptop indirimi güzel olur ya

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Selamlar dostlar,

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
Şu aralar diğer bomba sürprizini patlatın da 12.lik orada bari gülsün. Kardeşlerime hayırlı olsun.

nirvanatr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şans faktörü cidden etkili adam foruma katılma tarihi 06.06.2023 :) Hayırlı olsun demek düşer.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Selamlar dostlar,

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan
Şimdi gördüm inanamadim ilk 😄 çok teşekkürler. Kardeşime sürprizi sınavdan önce mi yapsam sonra mi onu düşünüyorum. Birde taksit oluyor muydu acaba?

GamerEmre1734

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Selamlar dostlar,

PC Hocası Forum'a emek veren arkadaşlarımızın emeklerini desteklemek ve bu forumun ayrıcalıklarından faydalanmalarını sağlamak amacı ile kaldığımız yerden seriye devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta @Gencergaming ile birlikte hazırladığımız ve çok konuşulan F/P Kralı RX 6600 sistem rehberinin foruma özel ayrılan stoklarını duyurmak için konuyu açıyorum.

Toplamda 5 kişi 8.999 TL'den RX 6600 sistemi alacak.

Ekli dosyayı görüntüle 22204

SİSTEMİ ALACAK KİŞİLERİ NASIL BELİRLEYECEĞİZ?

1-) Herkes katılabilir. Sınır yok. Ancak öncelik olarak PC Hocası Forum'a emek vermiş, insanlara mesajları ile yardımcı olmuş, rütbeliden - rütbesize doğru bir sıralamamız olacak. Arada sırada foruma uğrayıp, sadece indirimli ürün almaya çalışan kişileri de ayrıca aktiflik durumlarından harici tutacağız. Rütbeli veya rütbesiz fark etmez.
2-) Sistemi almaya hak kazanan kişiye özel olarak link iletilecek ve 2 gün içerisinde satın almış olması gerekecek.
3-) Al-sat yapan kullanıcıları biliyoruz. Yenileri de elbet olacaktır. Ancak bu konuda kişi belirlerken bayağı ince eleyeceğiz.
4-) Amacım gerçekten ihtiyacı olan kullanıcıları tespit edip, o kişileri hak sahibi yapmaktır.

1 dolar 21.47 seviyesine tırmanmışken, böylesine önemli bir fırsatı "gerçek ihtiyaçlı kullanıcılar için" ayırmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 22205

NASIL KATILACAĞIM?

Katılmak için yorum kısmına neden bu sistemi almak istediğinizi bir kaç cümle ile anlatmanız yeterli. Örneğin: "Sistemi almak istiyorum. Çünkü fiyatlar uçmuşken uzun süredir para biriktirdiğim için bir türlü istediğim sistemi alamadım. Bu sistemi satın almak istiyorum." gibi.

Herkese hayırlı olsun :)

GÜNCELLEME (KAZANAN VE YEDEK LİSTESİ)

Selamlar dostlar,

ASİL

1-) @Ahmeet_1
2-) @Hadicanmsnde
3-) @ardateo
4-) @omerlutfiulker
5-) @Staybabe
Bonus 6-) @gokallp

YEDEKLER

1-) @Atalayq
2-) @Rya-
3-) @maliern
4-) @seyfullah aktaş
5-) @Zwaige0
Bonus 6-) @Ahmetzkan

Kazanan arkadaşlarımız 2 gün içerisinde sipariş vermedikleri taktirde, yedek listeden sırası ile devam edilecektir. Hayırlı olsun..
Şükürler Olsun bilgisayarım iyi inşallah ihtiyacı olan birine çıkar.
Elinize Sağlık

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
351
@OceanLaB
Selam Taner Hocam,
Önceki indirimlerden ürün aldıkları için listeye dahil edilmeyenlere bir süre getirsek nasıl olur Hocam?
Örneğin 6 ay sonra tekrar ürün alabilir olsalar. Ve aynı türden üründen ikinci kez alamasalar mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri